Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 14 lutego 2017

Proste rozwiązania z siłownikami LINAK do pras belujących

Systemy na bazie siłowników TECHLINE podlegają prostej integracji z układami sterowania pras belujących. Dotyczy to zarówno siłowników standardowych, jak i bardziej zaawansowanych siłowników IC.

Proste rozwiązania z siłownikami LINAK do pras belujących

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK (standardowe, IC i CAN bus) w prasach belujących pozwalają na tworzenie wydajnych systemów, które są proste we wdrożeniu i obsłudze, a także zapewniają informację zwrotną.

Siłowniki LINAK® oferują precyzyjne pozycjonowanie oraz informację zwrotną, co przekłada się na wysoki poziom kontroli nad siłą hamowania siatki. Dokładny naciąg siatki to gwarancja wysokiej zwartości i jakości bel, a precyzyjne sterowanie pracą noża zapewnia wydajne docinanie siatki.

Proste rozwiązania z siłownikami LINAK do pras belujących

Typowe siłowniki LINAK wykorzystywane w prasach belujących to LA12, LA14 i LA36. Siłowniki te pozwalają na zautomatyzowanie:

  • naciągacza pasa;
  • noża docinającego siatkę lub sznurek;
  • ruchu w górę/w dół odbieracza;
  • hamulca odpowiadającego za naciąg siatki owijającej.

Siłownik LA36 LINAK przyczynił się do wzrostu niezawodności i wydajności systemu w nowej serii pras belujących Kverneland. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.