Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 13 lutego 2017

Dom aukcyjny Kopenhagen Fur podnosi wydajność, stawiając na ergonomię

Rozwiązania na bazie siłowników LINAK znalazły zastosowanie w około 800 stanowiskach pracy w największym na świecie domu aukcyjnym branży futrzarskiej. Przełożyło się to na wzrost wydajności, spadek absencji spowodowanych chorobą z 4 do 3,5 procent oraz ogólny wzrost zadowolenia pracowników.

W ciągu ostatnich kilku lat duński dom aukcyjny przeprowadził modernizację wszystkich stanowisk pracy z regulacją wysokości. Rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych LINAK zastąpiły ręczne mechanizmy korbowe, co umożliwiło pracownikom sortowni samodzielne dostosowywanie wysokości stanowisk roboczych – wcześniej konieczna była pomoc innej osoby.

Wyniki są naprawdę imponujące. Więcej na ten temat można dowiedzieć się z poniższego filmu.

Dom aukcyjny Kopenhagen Fur podnosi wydajność, stawiając na ergonomię

Fakty: 
Kopenhagen Fur to największy dom aukcyjny branży futrzarskiej na świecie. Co roku kontroli jakości poddaje się tu około 30 milionów skór futrzarskich. Dom aukcyjny jest własnością Duńskiego Związku Hodowców Zwierząt Futerkowych i w 2015 roku osiągnął obrót 1,5 mld euro przy udziale w rynku na poziomie 60%.

Dowiedz się więcej o ergonomii w zakładach produkcyjnych.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.