Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 12 października 2016

Przenieś biuro na zewnątrz – dowiedz się, jak to uczynić, w czasie tegorocznych targów ORGATEC

Dziś biuro może znajdować się w dowolnym miejscu: w pociągu, domu, kawiarni czy ogrodzie. Zachęcamy do odwiedzenia zbliżających się targów ORGATEC i zapoznania się z szeroką ofertą inspirujących mebli z regulacją wysokości, przewidzianych do eksploatacji na zewnątrz.

Przenieś biuro na zewnątrz – dowiedz się, jak to uczynić, w czasie tegorocznych targów ORGATEC
Czy słyszałeś już o nowym spojrzeniu na miejsce pracy? Jest to trend polegający na wprowadzaniu coraz bardziej innowacyjnych i elastycznych rozwiązań z myślą o zmieniających się środowiskach pracy. Współczesne biuro może znajdować się w dowolnym miejscu – nawet na zewnątrz. Tak się składa, że ostatnie badania potwierdzają pozytywne efekty wykonywania pracy na zewnątrz, w otoczeniu przyrody. Okazuje się, że istnieje bezpośredni związek między zielonym otoczeniem a kreatywnością.

Zapraszamy do odwiedzenia targów ORGATEC i zapoznania się z naszym podejściem do zagadnienia pracy na zewnątrz. Wyobraź sobie pracę w oranżerii lub pod parasolem słonecznym. To wszystko będzie można zobaczyć na tegorocznych targach ORGATEC.

Szukaj nas pod szyldem Design Meets Movement. Nasze stoisko znajdować się będzie w przejściu między halami 10 i 11.

Do zobaczenia na miejscu.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.