Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 20 lipca 2016

Adapter Bluetooth do łóżek wypoczynkowych

Zastosowanie najnowszej technologii Bluetooth, kompaktowe rozmiary, prosty montaż oraz wygodne parowanie – oto niektóre korzyści płynące z wykorzystania nowego adaptera Bluetooth Bed do podłączania do skrzynki kontrolnej CBH Advanced lub siłownika TWINDRIVE TD3.

Adapter Bluetooth do łóżek wypoczynkowych

Wprowadzenie do sprzedaży adaptera Bluetooth® Bed z myślą o łóżkach wypoczynkowych oznacza wzbogacenie oferty LINAK® o najnowszą technologię łączności Bluetooth, która umożliwia nawiązanie połączenia między łóżkiem wypoczynkowym a współczesnymi urządzeniami przenośnymi.

Adapter bazuje konstrukcyjnie na technologii Bluetooth Low Energy Technology (wersja 4.0+ zgodnie ze specyfikacją Bluetooth).

Adapter Bluetooth Bed umożliwia bezprzewodową obsługę za pomocą aplikacji. Wystarczy podłączyć adapter Bluetooth do skrzynki kontrolnej CBH Advanced lub siłownika TWINDRIVE® TD3 i pobrać aplikację Bed Control Memory oraz przeprowadzić parowanie z systemem, aby móc regulować położenie elementów łóżka wypoczynkowego za pomocą smartfona lub tabletu. 

Kompaktowe rozmiary i proste podłączanie
Adapter Bluetooth Bed to niewielkie urządzenie. Oznacza to, że nie zajmuje ono dużo miejsca pod łóżkiem. Produkt nie wymaga montażu – adapter podłączany jest do skrzynki kontrolnej CBH Advanced lub siłownika TWINDRIVE TD3 bez użycia kabli.

Podobne właściwości oferowała wcześniej skrzynka Bluetooth2Lin. Wprowadzenie do oferty nowego adaptera oznacza, że skrzynka zostanie wycofana ze sprzedaży ze względu na ograniczone walory konkurencyjne.

Parowanie adaptera Bluetooth Bed z telefonem lub tabletem przebiega w sposób intuicyjny. Po podłączeniu adaptera jego lampka kontrolna zaczyna pulsować (w kolorze niebieskim), co wskazuje na aktywację trybu parowania – gotowość do połączenia ze smartfonem lub tabletem. 

Regulacja położenia elementów łóżka za pomocą telefonu lub tabletu
Pobierz aplikację Bed Control Memory, aby móc przeprowadzać regulację elementów łóżka wypoczynkowego z systemem LINAK za pomocą telefonu lub tabletu.

Aplikacja oferuje te same funkcje co zwykły panel obsługowy, w tym pamięć pozycji, ale korzystać z nich można za pośrednictwem tabletu lub smartfona.

Aplikacja Bed Control Memory jest dostępna na platformę iOS i Android. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play Store.

Pobierz aplikację Bed Control Memory na platformę iOS.

Pobierz aplikację Bed Control Memory na platformę Android.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.