Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 15 lipca 2016

Zaawansowane rozwiązanie do otwierania pokrywy z siłownikiem LINAK

Wprowadzenie siłownika LA36 firmy LINAK oznacza wyeliminowanie sprężyn gazowych, które do tej pory odpowiadały za otwieranie i zamykanie pokrywy w ciągnikach DEUTZ-FAHR serii 9.

Zaawansowane rozwiązanie do otwierania pokrywy z siłownikiem LINAK
Inżynierowie w DEUTZ-FAHR zrezygnowali z prostego mechanizmu uchylnego ze sprężynami gazowymi.  Nowa koncepcja polega na unoszeniu 150-kilogramowej pokrywy równolegle względem podwozia pojazdu. Za napęd odpowiada siłownik LA36 firmy LINAK.

Model LA36 to jedno z najtrwalszych i najwydajniejszych urządzeń w ofercie LINAK, stworzone pod kątem pracy w trudnych warunkach. Korpus urządzenia wykonany jest z aluminiowego odlewu, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają wysoki poziom ochrony.

Firma LINAK cieszy się doskonałą renomą jako producent wytrzymałych i niezawodnych siłowników oraz dostawca wysokiej jakości rozwiązań” – przekonuje Johannes Gruber, menedżer produktu w DEUTZ-FAHR.  

Zaawansowany system otwierania pokrywy spotkał się z uznaniem rolników, którzy mieli już okazję testować nowy pojazd. Dzięki elektrycznej regulacji położenia pokrywy wszystkie obszary komory silnika są łatwo dostępne. Jest to ogromna zaleta z punktu widzenia potrzeb serwisowych.

Zapoznaj się tutaj z treścią artykułu i dowiedz się więcej na temat wykorzystania siłownika LA36 LINAK w nowych ciągnikach DEUTZ-FAHR.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.