Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 11 kwietnia 2016

Spraw, aby korzystanie z produktów Twojej marki było zdrowsze dzięki oprogramowaniu LINAK Desk Control

Niepozorne oprogramowanie zapewniające łączność między biurkiem a komputerem sprawi, że nazwa Twojej firmy będzie się kojarzyć ze zdrowym trybem życia. Hiszpański producent biurek – firma Forma 5 – wprowadził swoje logo do użytkowanego na podstawie licencji oprogramowania LINAK Desk Control, aby zwiększyć rozpoznawalność swojej marki.

Spraw, aby korzystanie z produktów Twojej marki było zdrowsze dzięki oprogramowaniu LINAK Desk Control

Firmie Forma 5, hiszpańskiemu producentowi nowoczesnych mebli biurowych, zależało na zwiększeniu zainteresowania klientów swoimi biurkami z regulacją wysokości.

Sposobem na osiągnięcie tego celu miało być wprowadzenie do biurek z regulacją wysokości oprogramowania LINAK Desk Control. Było to udane posunięcie, które przełożyło się na wzrost sprzedaży biurek. Co zaskakujące, rozpoznawalność marki Forma 5 wzrosła wśród klientów w ponad 40 krajach. Producent zawdzięcza to nie tylko jakości swojego produktu.

Wraz z biurkami oddaliśmy do dyspozycji użytkowników oprogramowanie Desk Control w wersji personalizowanej. W związku z tym wraz z każdym komunikatem o konieczności zmiany pozycji ciała wyświetlane jest logo Forma5” – wyjaśnia Rubén Fernández, dyrektor ds. eksportu w Forma 5. 

Wsparcie dla marki
Wyświetlane kilka razy dziennie przy każdym biurku logo Forma 5 pojawia się dosłownie tysiące razy każdego dnia u setek użytkowników. Przekłada się to, naturalnie, na lepszą rozpoznawalność marki oraz powiązanie jej z promocją zdrowia. 

Oprogramowanie Desk Control w wersji personalizowanej jest źródłem wyraźnych korzyści. Naszym celem było zaoferowanie klientom czegoś więcej niż tylko biurko. Wprowadzenie oprogramowania pozwoliło nam wejść w rolę aktywnego promotora ergonomii i zdrowia” – wyjaśnia Rubén Fernández. 

Część szerszej strategii
Forma 5 to międzynarodowe przedsiębiorstwo prowadzące działalność w ponad 40 krajach. Ponad 50 procent produkcji firmy trafia na eksport, w związku z czym promuje ona swój wizerunek niemal na całym świecie. Rubén Fernández jest przekonany o tym, że oprogramowanie LINAK Desk Control w wersji personalizowanej będzie źródłem dalszych korzyści dla przedsiębiorstwa. 

Mamy wyjątkową szansę zaprezentowania swojej marki z biurkami użytkowanymi na całym świecie. Przekłada się to na wzrost rozpoznawalności”.
Jednak dla firmy Forma 5 wprowadzenie oprogramowania Desk Control jest czymś więcej niż tylko zwykłym działaniem marketingowym. Jak zapewnia Rubén Fernández, stanowi to część szerszej strategii biznesowej.

W Forma 5 stawiamy przede wszystkim na takie walory, jak jakość wykonania i materiałów, estetyka oraz funkcjonalność. Kluczowe są dla nas także: innowacyjna technologia, ekologia i ergonomia. Wokół tych wartości skupiają się nasze działania. Właśnie dlatego oprogramowanie LINAK Desk Control tak dobrze wpisuje się w naszą strategię” – wyjaśnia Rubén Fernández.

Odpowiedzialność za ergonomię
Oprogramowanie Desk Control odpowiada za przypominanie użytkownikom o możliwości zmiany wysokości blatu biurka. Powstało ono w odpowiedzi na wyniki badań, które dowodzą korzyści płynących ze zmiany pozycji ciała w czasie zwykłego dnia pracy. Obejmują one nie tylko poprawę krążenia krwi, ale także zmniejszenie częstotliwości dolegliwości bólowych i skali zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. 

Ergonomię traktujemy poważnie. Jesteśmy przekonani, że oprogramowanie Desk Control może zmniejszyć liczbę kosztownych absencji pracowników” – zapewnia Rubén Fernández i dodaje:„Wiem, że to działa! Pracowałem przy zwykłym biurku, biurku z regulacją wysokości bez oprogramowania Desk Control oraz przy biurku z oprogramowaniem Desk Control. Jestem pewien, że nigdy nie wrócę do dwóch pierwszych.”

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.