Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 4 kwietnia 2016

Uwidocznij swoją markę i promuj zdrowy tryb życia

Twoi klienci mogą zobaczyć logo Twojej marki na swoich komputerach kilka razy dziennie. Nie będą mieli nic przeciwko temu, jeśli będzie się kojarzyła poprawą z ergonomii w ich miejscu pracy.

LINAK Desk Control™ to stworzone przez LINAK oprogramowanie umożliwiające przede wszystkim regulację położenia blatu biurka za pomocą komputera. Jednak to nie wszystko.

Po połączeniu biurka z komputerem oprogramowanie dostarcza użytkownikom regularnych powiadomień o konieczności zmiany pozycji z siedzącej na stojącą lub ze stojącej na siedzącą. Celem jest przede wszystkim podniesienie wydajności pracy użytkownika. Dodatkową korzyścią jest możliwość realizacji osobistych celów w zakresie spalania kalorii. Ogólnym założeniem jest uzyskanie wzrostu aktywności fizycznej w trakcie pracy.

Spersonalizuj oprogramowanie Desk Control pod kątem potrzeb swojej marki
Pomyśl o korzyściach, jakie mogłaby zyskać Twoja marka dzięki promocji zdrowia. Personalizacja oprogramowania Desk Control – dodaj swoje logo firmowe i dostosuj schemat kolorów. Właśnie takie korzyści oferuje LINAK.

Każde przypomnienie Desk Control o konieczności zmiany pozycji ciała będzie wyświetlane wraz z logo i w firmowych barwach. Istnieje nawet możliwość personalizacji odsyłaczy, w tym również wyboru czcionki. 

Promuj swoją marką zdrowy tryb życia
Personalizacja oprogramowania Desk Control zapewni Twojej marce większą rozpoznawalność. Przede wszystkim przez to, że będzie ona regularnie wyświetlana. Naukowcy zalecają zmianę pozycji ciała co 15–20 minut. Użytkownik przestrzegający tego zalecenia ma okazję zobaczyć Twoje logo nawet 15 razy dziennie.

Po dodaniu odsyłacza do swojej witryny internetowej możesz liczyć na zwiększenie ruchu na stronie. Ponadto na poziomie podprogowym spersonalizowana wersja oprogramowania wywoła u użytkowników biurek skojarzenie Twojej marki z ergonomią i zdrowym trybem życia.

Aby dowiedzieć się więcej na temat działania oprogramowania Desk Control oraz możliwości jego personalizacji, skontaktuj się z firmą LINAK.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony oprogramowania Desk Control™ lub obejrzenia filmu wyjaśniającego koncepcję jego działania.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.