Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 29 marca 2016

Czyniąc udane produkty jeszcze lepszymi – siłownik LA40

Jeszcze większe możliwości rozwoju w oparciu jeden z naszych najwszechstronniejszych siłowników.

Około roku temu wprowadziliśmy na rynek siłownik, który określiliśmy mianem „unikalnego połączenia wielu zalet”. Siłownik LA40 został opracowany w oparciu o szeroką wiedzę w dziedzinie zastosowań oraz ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań siłownikowych na potrzeby branży opieki medycznej.

Unikalne połączenie zalet obejmuje m.in.: wysoką prędkość pracy, stopień szczelności IPX6 (odporność na mycie), niski poziom hałasu, konstrukcję umożliwiającą czyszczenie oraz nową opatentowaną przez LINAK przekładnię z hamulcem.

Przekłada się ono na wzrost walorów użytkowych, wydajności i niezawodności napędu w wielu zastosowaniach w branży opieki medycznej.

Z myślą o uczynieniu produktu jeszcze bardziej wszechstronnym wprowadziliśmy właśnie wersję z klinem. Mechanizm ten zapobiega ciągnięciu przez siłownik w razie napotkania przeszkody, co stanowi gwarancję wzrostu bezpieczeństwa rozwiązania.

Na tym, naturalnie, nie koniec. W czerwcu zamierzamy zaprezentować jeszcze jedną wersję siłownika LA40 – tym razem z szybkim zwolnieniem.

Aby uzyskać więcej informacji na temat specyfikacji technicznych, skontaktuj się z LINAK.

Siłownik LA40 z klinem to kolejny innowacyjny produkt, który pomaga nam realizować ideę Care For Tomorrow Today™

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.