Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 26 lutego 2016

Nowe opcje oferty rozwiązań systemowych TECHLINE

Oferta rozwiązań systemowych TECHLINE została właśnie wzbogacona o trzy opcje dla siłowników LA36 i LA37 ze zintegrowanym sterownikiem (IC). Nowe produkty to: odbiornik Bluetooth, odbiornik radiowy oraz pilot obsługowy.

Modele LA36 i LA37 to kolejne po urządzeniach LA14 i LA25 wydajne siłowniki z opcjami bezprzewodowej obsługi na bazie technologii Bluetooth i radiowej.

Oznacza to, że pracą siłowników LA36 i LA37 ze zintegrowanym sterownikiem (IC) można obecnie sterować na dwa sposoby: w technologii Bluetooth z wykorzystaniem pobieranej na smartfony i tablety aplikacji LINAK® Control lub w technologii radiowej z wykorzystaniem pilota. Istnieje także możliwość prowadzenia obsługi siłowników poprzez podłączenie do nich bezpośrednio pilota przewodowego.

Nowe rozwiązania systemowe TECHLINE obejmujące siłowniki LA36 oraz LA37 ze zintegrowanym sterownikiem zapewniają:

  • prosty montaż;
  • bezprzewodową obsługę w technologii Bluetooth z wykorzystaniem aplikacji LINAK® Control;
  • bezprzewodową obsługę w technologii radiowej z wykorzystaniem pilota;
  • bezpośrednią obsługę za pomocą pilota przewodowego.

Dodatkowe opcje oferty rozwiązań systemowych skierowane są do klientów poszukujących przystosowanego do dużych obciążeń rozwiązania na bazie siłowników, zapewniającego błyskawiczne podłączanie, prosty i szybki montaż oraz opcje bezprzewodowej obsługi.

Ponadto siłowniki LA36 i LA37 stanowią rozszerzenie asortymentu rozwiązań systemowych TECHLINE®. Modele LA14 i LA25 to kompaktowe urządzenia, które doskonale sprawdzają się w warunkach ograniczonej przestrzeni. Z kolei siłowniki LA36 i LA37 z obsługą w technologii Bluetooth lub radiowej są przystosowane do dużych obciążeń.

Aplikacja LINAK® Control jest dostępna do pobrania w sklepie App Store.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.