Wiadomości 25 lutego 2016

Dwa piloty w jednym urządzeniu – pilot HD80

Wzrost wydajności i bezpieczeństwa w sektorze opieki medycznej.

Wyobraź sobie dwa poziomy obsługi w jednym urządzeniu z wbudowaną blokadą magnetyczną. Dodaj do tego szerokie możliwości personalizacji oraz diodowe wskaźniki stanu. Efekt: intuicyjny w obsłudze układ sterowania o wysokiej wartości dodanej, zapewniający wzrost bezpieczeństwa, komfortu i wydajności w zastosowaniach w sektorze opieki medycznej.

Prezentujemy pilota HD80.

Dwa poziomy sterowania to na przykład: tryb pacjenta i tryb opiekuna. Pierwszy umożliwia pacjentowi uzyskanie najbardziej komfortowego i bezpiecznego ustawienia. Drugi pozwala personelowi na blokowanie funkcji z wykorzystaniem blokady magnetycznej w oparciu o indywidualne potrzeby pacjenta.

W przypadku łóżek medycznych blokada i wskazanie stanu funkcji w pilocie HD80 mogą być źródłem wzrostu bezpieczeństwa. Jedno urządzenie obsługowe zamiast dwóch z diodowymi wskaźnikami stanu to także gwarancja wzrostu wydajności pracy.

W przypadku leżanek, stołów oraz foteli zabiegowo-diagnostycznych możliwość regulacji wielu funkcji za pomocą jednego pilota HD80 stanowi źródło większej wygody i wydajności. Istnieje na przykład możliwość sterowania ruchem urządzenia przy jednoczesnej regulacji ustawień funkcji masażu, takich jak schemat i prędkość, czemu towarzyszy wskazanie wybranych opcji za pomocą diod zlokalizowanych przy przyciskach.

Jedynym ograniczeniem dla potencjalnych zastosowań jest wyobraźnia. Urządzenie jest kompatybilne z technologią LINAK OpenBus.

Pilot HD80 to kolejny produkt zainspirowany ideą Care for Tomorrow Today™.

Dwa piloty w jednym urządzeniu – pilot HD80

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.