Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 4 lutego 2016

Elastyczne rozwiązanie do pras belujących

Szerokie możliwości dostosowania rozwiązań tworzonych w oparciu o siłownik LA36 do potrzeb klienta to jeden z powodów, dla których firma Kverneland zdecydowała się wprowadzić tę technologię do swoich pras belujących nowej generacji.

Elastyczne rozwiązanie do pras belujących

Kilkadziesiąt lat doświadczenia firmy Kverneland w projektowaniu maszyn zaowocowało powstaniem prasy belującej, która radzi sobie doskonale w każdej szerokości geograficznej. Prasy belujące Kverneland ostatniej generacji dają pewność najwyższych walorów użytkowych oraz zdolności do prasowania dowolnych zbiorów.

Nowoczesna konstrukcja modelu FastBale przekłada się na najwyższą wszechstronność z możliwością pracy w wielu różnych trybach w zależności od zbioru oraz oczekiwań operatora.

Dzięki swoim unikalnym własnościom model ten oferuje szerokie możliwości w zakresie prasowania i wiązania przy jednoczesnym podniesieniu komfortu i wydajności pracy operatora.

Siłownik LA36 firmy LINAK znalazł zastosowanie w prasie belującej Kverneland. Zapoznaj się tutaj z treścią artykułu i dowiedz się więcej na temat wykorzystania technologii LINAK przez firmę Kverneland w prasach belujących nowej generacji.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.