Wiadomości 16 listopada 2015

Pierwszy krok na drodze do realizacji wielkiej wizji rozpoczyna się właśnie dziś

Dzisiaj w centrum zainteresowania znalazły się skrzynki kontrolne CA30 i CA40 w związku z ich światową premierą, która miała miejsce w trakcie targów MEDICA w Düsseldorfie oraz online, na stronie www.linak.com.

Wyższe standardy
Nowa seria skrzynek kontrolnych stanowi połączenie wszystkich najważniejszych funkcji spotykanych w tego typu urządzeniach, co sprawia, że oferuje ona producentom nieograniczone wprost możliwości.

Skrzynki CA30 i CA40 odznaczają się stopniem szczelności IPX6 (z odpornością na mycie), zabezpieczeniem przeciwzwarciowym, innowacyjną organizacją okablowania oraz uniwersalnym zasilaczem. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiemu ciężarowi oferują one szeroki wybór opcji montażu.

Specjalny wspornik umożliwia zamocowanie skrzynki jednym szybkim ruchem w dowolnym położeniu z możliwością wprowadzenia zasilania za pomocą akumulatora. Co najważniejsze: funkcje te wyznaczają nowy standard dla produktów LINAK.

Nowe skrzynki kontrolne są pierwszymi, ale nie ostatnimi urządzeniami tego typu. Skrzynki kontrolne CA30 i CA40 stanowią wyraz nowej wizji firmy LINAK. W nadchodzących latach zamierzamy tę wizję wcielać w życie.

Niski koszt i krótki czas transportu
Dodatkowym atutem jest niewielki ciężar skrzynek kontrolnych (zaledwie 0,6 kg), co przekłada się na obniżenie kosztów transportu. Zaleta ta w połączeniu z rozbudowaną siecią dystrybucyjną produktów LINAK jest źródłem dalszych korzyści w postaci skróconego czasu dostawy.

Wydajna logistyka + produkcja prowadzona bliżej klienta = minimalizacja czasu i kosztów transportu.

Dowiedz się więcej na temat nowych modeli CA30 i CA40 oraz wielkiej wizji w obszarze skrzynek kontrolnych..

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.