Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 19 października 2015

Care For Tomorrow Today

Zachęcamy do budowania razem z nami lepszej przyszłości branży opieki medycznej. Zapraszamy na targi MEDICA, które odbędą się w dniach 16–19 listopada 2015 r.

Care For Tomorrow Today
Starzenie się społeczeństwa oraz rosnąca liczba osób cierpiących na choroby cywilizacyjne i dolegliwości ze strony dolnego odcinka kręgosłupa powodują wzrost liczby pacjentów w przeliczeniu na jednego członka personelu medycznego. Odpowiedzią na ten problem są innowacyjne technologie zapewniające poprawę ergonomii oraz wzrost efektywności, bezpieczeństwa i komfortu zarówno dla pacjentów, jak i opiekunów.

W naszej ofercie znaleźć można podstawowe rozwiązania siłownikowe na potrzeby zapewnienia inteligentnej opieki medycznej.

Zapraszamy na targi MEDICA 2015, w trakcie których zaprezentujemy nasze rozwiązania dla łóżek medycznych, podnośników pacjenta, wózków medycznych oraz leżanek i stołów zabiegowo-diagnostycznych. Pokażemy, w jaki sposób nasze produkty podnoszą bezpieczeństwo, wydajność, komfort i ergonomię czynności towarzyszących przenoszeniu pacjentów.

Warto także zobaczyć otwarcie stoiska pierwszego dnia, tj. 16 listopada o godzinie 11:00!

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.