Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 5 października 2015

Kolumna podnosząca BL1 – teraz z kablem poprowadzonym wewnątrz obudowy

Bezpieczeństwo podnoszenia, atrakcyjny wygląd i możliwość czyszczenia kolumny.

Firma LINAK przedstawia nową wersję kolumny podnoszącej BL1 z kablem poprowadzonym wewnątrz obudowy.

Kolumna dostępna jest z kablem umożliwiającym podłączenie pilota lub panelu nożnego w górnej lub dolnej części kolumny. Także kabel silnika może zostać podłączony w górnej lub dolnej części kolumny, co przekłada się na większy wybór wariantów konfiguracji.

Możliwe jest także zamówienie kolumny z przewodem ochronnym, zapewniającym wyrównanie potencjałów między płytami górną i dolną, poprowadzonym, naturalnie, wewnątrz obudowy.

Kolumna podnosząca BL1 nadaje się doskonale do wielu zastosowań w sektorze medycznym, np. w: inkubatorach, łóżeczkach dziecięcych, wózkach inwalidzkich, stołach okulistycznych, leżankach/stołach zabiegowo-diagnostycznych, fotelach zabiegowych oraz łóżkach szpitalnych i w domach opieki.

Oprócz dobrze znanych walorów w postaci wysokiej stabilności i niskiego poziomu hałasu kolumna BL1 z kablem poprowadzonym wewnątrz obudowy zapewnia dodatkowe korzyści:
  • Jeszcze bardziej atrakcyjny wygląd – bez widocznych kabli
  • Bezpieczeństwo – brak kabli, o które można się potknąć lub zawadzić
  • Wyższy poziom higieny – łatwiejsze czyszczenie dzięki kablom poprowadzonym wewnątrz obudowy
Dowiedz się więcej o kolumnie BL1 ze zintegrowanym kablem.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.