Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 18 września 2015

Pięć lat gwarancji na produkty DESKLINE

Pragnąc dać wyraz jakości produktów LINAK, segment DESKLINE wydłuża gwarancję na wady fabryczne swoich wyrobów.

Pięć lat gwarancji na produkty DESKLINE

W maju 2015 r. gwarancja na wady fabryczne wyrobów segmentu DESKLINE® została wydłużona z trzech do pięciu lat*.

Oznacza to, że w ciągu  pięciu lat od daty produkcji każdy produkt DESKLINE jest objęty gwarancją na wady fabryczne. Jesteśmy pewni jakości swoich wyrobów. W związku z tym spodziewamy się, że siłowniki LINAK pozostaną sprawne także po zakończeniu okresu gwarancji.

W istocie istnieje niewielkie prawdopodobieństwo wystąpienia roszczenia gwarancyjnego ze względu na wyjątkowo niski odsetek wadliwych produktów pochodzących z naszych zakładów. Niski odsetek wadliwych produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym. Każdy siłownik opuszcza zakład LINAK dopiero wtedy, gdy mamy pewność, że jest w pełni sprawny. Nowe produkty i prototypy z istniejącego asortymentu poddawane są stale rygorystycznym testom w skrajnych warunkach.

Przede wszystkim: naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość, a dążeniem – doskonałość. Nie uznajemy żadnych kompromisów w sferze dokładności. Klienci LINAK też nie powinni. W związku z tym pięcioletni okres gwarancji stanowi naturalny kolejny etap ewolucji produktów DESKLINE.

Przeczytaj więcej na temat pięcioletniej gwarancji.

… Ponieważ jakość ma znaczenie

Zobacz, jak rodzi się najwyższa jakość produktów DESKLINE.

*Zgodnie z przyjętym na rynku standardem akumulatory objęte są dwunastomiesięczną gwarancją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.