Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 16 września 2015

Innowacyjny sposób montażu biurka z systemem Kick & Click

Firma LINAK przedstawia rozwiązanie do intuicyjnego montażu kolumn Desklift do blatów biurek. Bez narzędzi i wkrętów – wyjątkowość systemu Kick & Click™ polega na wykorzystaniu innowacyjnego sposobu montażu.

Innowacyjny sposób montażu kolumn w biurkach z systemem Kick & Click

W tradycyjnych rozwiązaniach montaż dwóch kolumn do blatu typowego biurka z regulacją wysokości wymaga zastosowania 12 wkrętów. Nie ma takiej potrzeby w przypadku systemu Kick & Click. Elementy systemu LINAK Kick & Click łączy się ze sobą na zatrzask bez użycia jakichkolwiek narzędzi czy wkrętów!

Montaż przebiega szybko, łatwo i intuicyjnie. System Kick & Click to owoc innowacyjnego myślenia.

Obejrzyj nowy film poświęcony systemowi Kick & Click.

Swoboda projektowania
System Kick & Click to rozwiązanie modułowe. Jako takie pasuje do wszystkich ośmiu kolumn LINAK z obudową silnika. Ostateczny wygląd rozwiązania zależy od producenta. System Kick & Click dostępny jest w trzech wersjach z myślą o różnych rozmiarach i konstrukcjach biurek.

Zapewnia dodatkowo możliwość wprowadzenia kolumn usytuowanych zarówno centralnie, jak i przesuniętych względem środka. Oznacza to swobodę łączenia systemu z biurkami w konstrukcji T i C.            

Niewidoczne kable
Wśród ważnych zalet systemu Kick & Click wymienić należy estetyczny wygląd związany z możliwością ukrycia kabli. Wszystkie kable można łatwo schować w prowadnicy systemu Kick & Click. Odbywa się to w łatwy, szybki i intuicyjny sposób bez użycia jakichkolwiek narzędzi czy opasek.

Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do odwiedzenia strony systemu LINAK Kick & Click.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt