Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 1 września 2015

IC – zintegrowany sterownik

W nieustannie zmieniającym się świecie niezmiernie ważne jest podążanie za trendami i zmianami. Gwarancją przetrwania dla firm jest zdolność do osiągnięcia przewagi nad konkurencją. Budowanie przewagi nad konkurencją polega na obniżeniu kosztów i przygotowaniu się na wyzwania przyszłości.

Wykonaj ruch w przyszłość, sięgając po siłowniki LINAK ze zintegrowanym sterownikiem (IC)

IC to seria zintegrowanych sterowników dla siłowników segmentu TECHLINE®. Stanowią one gwarancję prostej konserwacji, obsługi i instalacji, a także szerokiego wyboru niestandardowych ustawień i komunikacji zwrotnej, które przekładają się na zdolność do dostosowania rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Wysoka wydajność niskim nakładem środków
Mniej przestojów, mniej konserwacji, szybsza konfiguracja, bardziej inteligentne sterowanie i wyższa dokładność oznaczają lepszą funkcjonalność rozwiązania.

Gotowość na wyzwania przyszłości
Pod pojęciem gotowości na wyzwania przyszłości rozumiemy dysponowanie wygodnymi, nowoczesnymi i inteligentnymi rozwiązaniami zapewniającymi najlepsze właściwości w zakresie obsługi, dokładności i prędkości.

Przewaga nad konkurencją
Wysoka wydajność niskim nakładem środków i innowacyjne technologie zastosowanego rozwiązania to sposób na budowanie przewagi nad konkurencją i wykonanie ruchu w przyszłość.

Dowiedz się więcej na temat siłowników LINAK ze zintegrowanym sterownikiem.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.