Wiadomości 14 lipca 2015

Akumulator litowo-jonowy BAJL

Zielona energia dostępna jeszcze dłużej.

Firma LINAK z dumą przedstawia nowy akumulator litowo-jonowy BAJL, stworzony specjalnie z myślą o podnośnikach pacjenta. Produkt zapewnia pięciokrotnie dłuższą żywotność w porównaniu z rozwiązaniami ołowiowo-kwasowymi oraz odznacza się tańszą eksploatacją zapewniającą oszczędności na poziomie 40% w całym okresie użytkowania. Niewielki ciężar akumulatora BAJL ułatwia jego wymianę. Urządzenie zapewnia o 50% więcej cykli podnoszenia w przeliczeniu na jedno ładowanie bez spadku prędkości, który ma miejsce w rozwiązaniach ołowiowo-kwasowych.

Mniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne

Technologię litowo-jonową cechuje mniejszy wpływ na środowisko naturalne w porównaniu z akumulatorami ołowiowo-kwasowymi. Oferuje ona większą pojemność, co oznacza skrócenie czasu ładowania. Ponadto o 40% mniejsza masa oraz pięciokrotnie dłuższa żywotność przekładają się na zmniejszenie emisji CO2 oraz redukcję kosztów transportu. Sięgnij po dostępną dłużej zieloną energię w postaci akumulatora litowo-jonowego BAJL o standardowej lub podwójnej pojemności.

Dowiedz się więcej o akumulatorach litowo-jonowych BAJL oraz o innych rozwiązaniach do podnośników pacjenta.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.