Wiadomości 2 kwietnia 2019

Interzum 2019 - razem w świecie ruchu

LINAK zaprasza klientów, dostawców i partnerów do Kolonii na targi Interzum 2019, gdzie zaprezentuje najnowsze rozwiązania technologii siłowników przeznaczone do regulacji ustawienia nowoczesnych stołów biurowych. Tegoroczne targi odbywają się pod hasłem „Razem w świecie ruchu”.

- serdecznie zapraszamy. Niech ruch stanie się naszym wspólnym dziełem.

Oferowanie komfortowych stanowisk pracy odgrywa coraz większą rolę w konkurowaniu o najlepszych pracowników. W konsekwencji, na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na stoły biurowe z regulacją wysokości. Intuicyjna konstrukcja, płynna regulacja i niski poziom hałasu w połączeniu z rozwiązaniami technologii cyfrowych stały się jeszcze bardziej istotne niż dotychczas.

Podczas odbywających się w Kolonii targów Interzum zaprezentujemy najnowsze systemy regulacji położenia w profesjonalnych stołach biurowych oraz nowe funkcje, które w połączeniu z naszą szeroką ofertą kolumn podnoszących, paneli obsługowych i rozwiązań cyfrowych pozwolą zyskać przewagę nad konkurencją.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego (Hala 7.1, stoisko E019) w dniach 21-24 maja i wymiany myśli podczas wspólnej podróży do świata ruchu nowej generacji.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.