Wiadomości 2 kwietnia 2019

Interzum 2019 - Komfort na miarę indywidualnych potrzeb

LINAK zaprasza klientów, dostawców i partnerów do Kolonii na targi Interzum 2019, gdzie zaprezentuje swoją ofertę pod hasłem „Razem w świecie ruchu”. Oto, co przygotowaliśmy dla naszych gości.

- serdecznie zapraszamy. Niech ruch stanie się naszym wspólnym dziełem.

Możliwość regulacji ustawienia cieszy się rosnącą popularnością wśród projektantów elementów wyposażenia wnętrz. Wprowadzenie ruchu do ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, takich jak łóżka podnoszone, jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych systemów na bazie siłowników elektrycznych.

Systemy siłowników LINAK® zapewniają płynną i cichą regulację położenia, a ponadto oferują szeroką gamę dodatkowych funkcji. Mechanizm masażu, oświetlenie pod łóżkiem, obsługa przy pomocy aplikacji na urządzenia mobilne i możliwość zapisania w pamięci najczęściej wybieranych ustawień to tylko niektóre z nich. W połączeniu z pełną swobodą dopasowania do wyjątkowej konstrukcji łóżka zapewnią użytkownikowi najwyższy poziom komfortu. 

Targi Interzum 2019 w Kolonii to doskonała okazja do zapoznania się z bliska z ofertą najwyższej klasy napędów do mebli wypoczynkowych oraz przetestowania w praktyce możliwości naszej nowatorskiej technologii siłowników. Zaprezentujemy również jeszcze szersze możliwości personalizacji i poprawy komfortu dzięki zastosowaniu rozwiązań cyfrowych, co ostatecznie buduje doskonałe doświadczenia użytkowników. 

Jesteśmy ciekawi Państwa opinii i sugestii, które pozwolą nam wyjść naprzeciw potrzebom jutra i razem zadbać o wyższy komfort życia. Niech ruch stanie się naszym wspólnym dziełem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego (Hala 7.1, stoisko E019) w dniach 21-24 maja.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.