Wiadomości 30 kwietnia 2018

Pakiet Software Development Kit umożliwia tworzenie własnych aplikacji do obsługi biurek

Nowy pakiet LINAK Software Development Kit (SDK) ma na celu ułatwienie producentom biurek projektowania własnej aplikacji z unikalnymi funkcjami.

Firma LINAK udostępniła klientom pakiet Software Development Kit (SDK), który umożliwia na przykład producentowi biurek zaprojektowanie aplikacji współpracującej z produktami LINAK. Pakiet SDK został opracowany i przetestowany pod kątem zapewnienia klientom dostępu do niezmiennie najwyższych standardów jakości LINAK w obszarze funkcji cyfrowych.

Obecnie w ramach serii LINAK Desk Control™ możliwa jest personalizacja aplikacji Desk Control™ na smartfony. Teraz producenci mogą pójść jeszcze dalej! Pakiet SDK umożliwia stworzenie własnej aplikacji, dodanie lub modyfikację funkcji aplikacji Desk Control™ oraz wiele innych działań. Wszystko, czego potrzebujesz, to dobry pomysł – w LINAK dostarczamy podstawę.

Dostarczaj szyte na miarę aplikacje do obsługi biurek
Korzystanie z aplikacji na smartfonach stało się częścią codziennego życia wielu osób na całym świecie. W LINAK możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji i wykorzystaniu bezprzewodowej technologii Bluetooth® w rozwiązaniach stosowanych w biurkach.

Pakiet SDK oznacza pójście o krok dalej. Pomaga on rozpocząć tworzenie aplikacji oraz zapewnia najlepszą komunikację z różnymi adapterami i panelami biurkowymi LINAK korzystającymi z technologii Bluetooth®.

W oparciu o pakiet SDK LINAK producenci mogą zaoferować swoim klientom własne, szyte na miarę rozwiązanie.

Pakiet Software Development Kit umożliwia tworzenie własnych aplikacji do obsługi biurek
 

W LINAK oferujemy środowisko tworzenia własnej wyjątkowej aplikacji
Software Development Kit LINAK to pakiet oprogramowania zawierający plik instalacyjny i bibliotekę poleceń na potrzeby komunikacji z produktami LINAK przeznaczonymi do biurek. Pakiet dostarczany jest wraz z dokumentacją, która obejmuje instrukcję użytkownika oraz bibliotekę odwołań.

Ułatwiamy klientom wyróżnienie się na tle konkurencji, a sam pakiet Software Development Kit LINAK jest oczywiście kompatybilny z platformą zarówno Apple iOS, jak i Google Android. 

Odkrywaj rozwiązania cyfrowe LINAK do biurek
Niezależnie od tego, czy wybierzesz pakiet Software Development Kit do stworzenia własnej aplikacji, czy też sięgniesz po standardową lub spersonalizowaną aplikację LINAK Desk Control, dokonasz korzystnego dla siebie wyboru. Odtwórz film, aby poznać nasze trzy cyfrowe rozwiązania.  

Aby dowiedzieć się więcej na temat różnych produktów cyfrowych LINAK, w tym o pakiecie SDK, lub uzyskać naszą pomoc w realizacji Twojego pomysłu, skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.