Nowa aktualizacja aplikacji LINAK Bed Control poszerza możliwości regulacji elementów łóżek wypoczynkowych
Wiadomości 25 kwietnia 2018

Jeszcze lepsza obsługa za pomocą aplikacji Bed Control

Nowa aktualizacja aplikacji Bed Control oferuje możliwość regulacji położenia oparcia głowy i stóp oraz korzystania z funkcji masażu. Kreator konfiguracji pozwala użytkownikowi skonfigurować aplikację w kilku prostych krokach.

Aktualizacja pozwala nie tylko na łatwe konfigurowanie i parowanie systemu łóżka wypoczynkowego na bazie siłowników LINAK za pomocą smartfona lub tabletu, ale także na regulację położenia oparcia głowy i stóp za pomocą urządzenia mobilnego. Aktualizacja aplikacji LINAK Bed Control zamienia urządzenie mobilne w pełni funkcjonalnego pilota, który obsługuje do czterech ustawień oraz umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji, w tym pamięci, oświetlenia pod łóżkiem i masażu. Innymi słowy: dzięki tej aktualizacji aplikacja nadaje się do obsługi zarówno prostych, jak i zaawansowanych systemów siłowników z technologią Bluetooth® w łóżkach wypoczynkowych.

Precyzyjne ustalanie położenia za pomocą smartfona
Wprowadzenie trzeciego lub czwartego siłownika w rozwiązaniu do łóżek wypoczynkowych pozwala na regulację położenia oparcia nie tylko pleców i nóg, ale także głowy i stóp. Uwzględniono to w aplikacji, która umożliwia personalizację zapamiętanych pozycji w jeszcze szerszym zakresie.

Kreator konfiguracji i intuicyjna obsługa
Po uruchomieniu aplikacji Bed Control po raz pierwszy wyświetlony zostaje prosty i wyjątkowo intuicyjny przewodnik, który przeprowadza użytkownika przez wszystkie etapy parowania i konfiguracji systemu w łóżku z regulacją położenia. Po wykonaniu kilku kroków aplikacja jest gotowa do pracy.

Przewodnik pyta, ile siłowników znajduje się w łóżku i czy jest ono wyposażone w funkcję masażu. Po zakończeniu konfiguracji aplikacja wyświetla jedynie dostępne funkcje. W razie potrzeby zawsze można zmienić wprowadzone wcześniej ustawienia.

Jeżeli łóżko jest wyposażone w funkcję masażu, użytkownik może usiąść na łóżku, wejść do menu masażu i dostosować intensywność masażu do swoich potrzeb.

Strona aplikacji Bed Control
 

Personalizacja aplikacji Bed Control

Spersonalizuj swoją aplikację Bed Control
Uwidocznij nazwę swojej marki w sklepach z aplikacjami i w samej aplikacji. Obecnie możliwe jest spersonalizowanie aplikacji Bed Control na podstawie identyfikacji wizualnej firmy, co ma na celu budowanie znajomości marki za pomocą logo, kolorów i odsyłaczy.

Dowiedz się więcej na temat opcji personalizacji. 

 

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.