Wiadomości 22 marca 2018

Siłownik TD4+ zapewnia większy udźwig w przypadku łóżek z ciężkimi materacami

Nowy model siłownika podwójnego LINAK TD4 oferuje większe możliwości producentom łóżek wypoczynkowych. Oferując udźwig na poziomie 6000 N, siłownik TD4+ poszerza ofertę produktową serii TWINDRIVE® i umożliwia konstruowanie łóżek z większymi i cięższymi materacami.

Siłowniki podwójne TD4 Standard i TD4 Advanced dostępne są teraz w nowej wersji. Modele LINAK TD4+ Standard i TD4+ Advanced pozwalają na zastosowanie flagowych produktów linii TWINDRIVE w cięższych konstrukcjach łóżek. 

„Rynek stale się zmienia, a my dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie na siłowniki podwójne do dużych łóżek z ciężkimi materacami. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty modelu TD4+, który zapewniając większy udźwig, zachowuje jednocześnie doskonałe właściwości użytkowe serii TD4” – wyjaśnia Anne S. Møller, Product Manager, LINAK HOMELINE®.

Siłownik TD4+ zapewnia dostęp do wszystkich funkcji serii TD4
Wersje TD4 Standard i TD4 Advanced oferują udźwig na poziomie 4500 N. W modelu TD4+ uzyskano wartość 6000 N dla oparcia pleców, co przekłada się na pełną swobodę regulacji położenia elementów także w łóżkach z ciężkimi materacami.

Oprócz udźwigu nic innego nie uległo zmianie w porównaniu z modelem TD4. Wersja plus oferuje wszystkie dotychczasowe funkcje, w tym oświetlenie pod łóżkiem oraz mechaniczne opuszczanie awaryjne. Tak jak do tej pory model TD4 jest wykonany w technologii PVC-Free™ i oferuje technologię LINAK ZERO™, która zapewnia niskie zużycie energii w trybie gotowości. Wbudowany moduł Bluetooth® oznacza możliwość połączenia siłownika TD4 z kilkoma pilotami bezprzewodowymi. Regulację położenia elementów łóżka można prowadzić nawet za pomocą aplikacji Bed Control.

„Model TD4+ oferuje równie łatwy montaż, który polega na przyspawaniu uniwersalnych wsporników giętych do ramy oraz na wykorzystaniu dwóch elementów zamykających do zamocowania siłownika TD4” – wyjaśnia Anne S. Møller. „Innymi słowy: model TD4+ zapewnia wszystkie wspaniałe funkcje znane ze standardowej wersji siłownika TD4, rozszerzając jednocześnie liczbę dostępnych opcji dodatkowych”. 

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.