Wiadomości 17 października 2016

Więcej systemów do wyboru

Zasilacz impulsowy SMPS T-160 jest obecnie kompatybilny z trzema dodatkowymi słownikami.

Teraz osoby zainteresowane rozwiązaniem LINAK mają jeszcze więcej opcji do wyboru. W ramach rozszerzonej oferty rozwiązań systemowych dostarczamy systemy typu plug and play z możliwością wyboru spośród aż 7 różnych siłowników.

Zasilacz impulsowy SMPS T-160 jest obecnie kompatybilny z 3 nowymi siłownikami: LA12 IC, LA23 IC i LA35 IC. Przekłada się to nie tylko na rozszerzenie możliwości w zakresie konfiguracji systemu, ale także na uzyskanie dostępu do tych samych wydajnych funkcji regulacji co w innych rozwiązaniach systemowych. 

Trzy nowe rozwiązania systemowe z zasilaczem SMPS T-160 zapewniają:

  • prosty i szybki montaż;
  • możliwość podłączenia 2 siłowników LA12 lub LA23 do jednego zasilacza SMPS (impulsowego);
  • sterowanie pracą siłowników w oparciu o technologię Bluetooth z wykorzystaniem aplikacji, pilota radiowego lub innego urządzenia obsługowego podłączonego do zasilacza SMPS T-160.

Interesują Cię szczegóły? Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań systemowych TECHLINE.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.