LINAK @ ORGATEC 2016
Wiadomości 7 lipca 2016

LINAK @ ORGATEC 2016

Wielofunkcyjna instalacja do eksploatacji na zewnątrz o powierzchni 260 m² będzie jedną z największych atrakcji targów ORGATEC 2016, które odbędą się w październiku w Kolonii. Firma Linak uczestniczy w wydarzeniu w ramach zespołu Design Meets Movement.

Wspomniane rozwiązanie to połączenie ergonomii ruchu, wyrafinowanego stylu oraz możliwości eksploatacji poza pomieszczeniami. W skład powołanego przez LINAK zespołu Design Meets Movement wchodzi wielu czołowych skandynawskich projektantów, a celem grupy jest zaskakiwanie, inspirowanie i kwestionowanie przyjętego spojrzenia na meble wyposażone w napęd poprzez wyprowadzenie elementów wyposażenia wnętrz... na zewnątrz.

Na zewnątrz wszystko jest możliwe
W czasie targów ORGATEC 2016, zespół Design Meets Movement zaprezentuje dwie instalacje do eksploatacji na zewnątrz o różnych porach roku. Oba rozwiązania podkreślają kreatywność i innowacyjność poprzez włączenie do projektu elementów ekologicznego stylu życia. Zamysłem projektu było udowodnienie, że Twoja przestrzeń twórcza, w której oddajesz się odpoczynkowi, lekturze, pracy czy gotowaniu, równie dobrze może znajdować się na zewnątrz.

Projekty zajmują powierzchnię 260 m². Dwie wzorowane na ogrodowych instalacje łączą w sobie elementy codziennej funkcjonalności i estetycznego wzornictwa. Pozostając wiernymi skandynawskiej tradycji wzorniczej, projektanci zaprezentowali twórcze podejście do tworzenia przestrzeni kuchennej, biurowej i wypoczynkowej, która przełamuje klasyczny podział na przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną.

Lokalizacja na targach ORGATEC
Firma LINAK uczestniczy w wydarzeniu w ramach zespołu Design Meets Movement. Można nas znaleźć w przejściu między halami 10 i 11 na terenie targów ORGATEC w dniach 25–29 października.

Zapisz wydarzenie w kalendarzu:
Outlook (iCal) | Google Calendar.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.