Wiadomości 14 stycznia 2016

Napędy LINAK w kuchni

Ten czterostronicowy artykuł ukazał się w niemieckim magazynie Küchenplaner. Autor opisuje rozwiązania mechaniczne wykorzystywane przez producentów z branży mebli kuchennych. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem, w którym znalazła się wzmianka o produktach LINAK.


Ona mierzy 160 cm, a on – 185 cm wzrostu. Oboje uwielbiają gotować. W sytuacjach takich jak ta nawet najbardziej ergonomiczne projekty kuchenne oferują ograniczone możliwości, jeżeli przewidują wprowadzenie blatów o stałej wysokości. Rozwiązaniem problemu mogą być jedynie blaty z regulacją wysokości.

Uzyskanie w ten sposób swobody jest nie tylko o wiele łatwiejsze, ale i tańsze, niż może się wydawać.

System LINAK Baselift™ to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na wprowadzenie ruchu do kuchni. Napędy LINAK pozwalają na uzyskanie wielu usprawnień w nawet najmniejszych kuchniach – bez uszczerbku dla prostoty konstrukcji.

Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu, który ukazał się w niemieckim magazynie Küchenplaner we wrześniu 2015 r.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.