Wiadomości 17 lipca 2015

Oprogramowanie LINAK Desk Control teraz dostępne w nowych wersjach językowych

LINAK Desk Control – Twój osobisty asystent zmiany pozycji ciała w czasie pracy

LINAK® Desk Control™ to oprogramowanie, które przypomina o konieczności zmiany pozycji na stojącą. Użytkownik biurka ma możliwość zliczania czasu lub liczby kalorii spalonych w czasie pozostawania w pozycji stojącej. Może także wyznaczać sobie osobiste cele, zyskując dodatkową motywację do korzystania z funkcji regulacji wysokości. Oprogramowanie ma przede wszystkim właśnie zachęcić użytkownika do zmian pozycji ciała w czasie pracy.

Teraz oprogramowanie LINAK Desk Control zostało rozszerzone o nowe wersje językowe: francuską, hiszpańską, włoską, koreańską, chińską i japońską.

Zachęcamy do obejrzenia materiału poświęconego oprogramowaniu LINAK Desk Control.

Pozostawanie w pozycji stojącej przez 2 godziny dziennie zapewnia redukcję masy ciała oraz poprawę zdrowia psychicznego. Oprogramowanie LINAK Desk Control sprawia, że nie trzeba pamiętać o konieczności zmiany pozycji ciała.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę poświęconą oprogramowaniu LINAK Desk Control.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.