Podcast 26 kwietnia 2021

Siła koloru w projektowaniu: Jak kolorystyczny efekt fali zmieni przyszłość

Gościem Gabe’a Duverge’a jest Kerry Rowe, właścicielka firmy Kerry Rowe Design, projektantka kolorów, materiałów i wykończeń, która opowiada o wyjątkowej sile oddziaływania koloru na nasze codzienne życie, pracę i inne dziedziny. Kerry Rowe wprowadza słuchaczy w tematykę psychologii koloru i prognozuje, jak aktualne trendy kolorystyczne wpłyną na urządzanie naszych przestrzeni.

Aby móc przeglądać zawartość, wymagane jest wyrażenie zgody na zapamiętanie preferencji dotyczących plików cookie.

Kliknij tutaj, aby zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookie. Zobacz na platformie SoundCloud
 
 

Nagranie wideo

Podcast: Siła koloru w projektowaniu od LINAK na platformie Vimeo.

 
 

Kerry Rowe, właścicielka firmy Kerry Rowe Design, projektantka kolorów, materiałów i wykończeń.

O Kerry Rowe

Kerry Rowe od 25 lat zajmuje się szeroko pojętym badaniem świata kolorów, materiałów i wykończeń, od filozofii i percepcji po projektowanie i produkcję. Jako konsultant pomaga swoim klientom opracowywać strategie w zakresie doboru kolorów, materiałów i wykończenia odpowiednio do ich zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb. Jej szerokie doświadczenie zawodowe obejmuje kreowanie palet kolorystycznych, stylizację materiałów, prognozowanie trendów, projektowanie salonów wystawowych oraz zarządzanie produktami i projektami. Kerry jest z natury osobą ciekawą świata, spostrzegawczą i uważną. Potrafi umiejętne równoważyć potrzeby biznesowe z estetyką różnych kontekstów kulturowych.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.