Skontaktuj się z Nami Tutaj
Podcast 26 kwietnia 2021

Siła koloru w projektowaniu: Jak kolorystyczny efekt fali zmieni przyszłość

Gościem Gabe’a Duverge’a jest Kerry Rowe, właścicielka firmy Kerry Rowe Design, projektantka kolorów, materiałów i wykończeń, która opowiada o wyjątkowej sile oddziaływania koloru na nasze codzienne życie, pracę i inne dziedziny. Kerry Rowe wprowadza słuchaczy w tematykę psychologii koloru i prognozuje, jak aktualne trendy kolorystyczne wpłyną na urządzanie naszych przestrzeni.

Kerry Rowe, projektantka kolorów, materiałów i wykończenia wnętrz jest gościem odcinka podcastu LINAK poświęconego sile koloru w projektowaniu.

Aby móc przeglądać zawartość, wymagane jest wyrażenie zgody na zapamiętanie preferencji dotyczących plików cookie.

Kliknij tutaj, aby zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookie. Zobacz na platformie SoundCloud

Nagranie wideo

Podcast: Siła koloru w projektowaniu od LINAK na platformie Vimeo.

 
 

Kerry Rowe, właścicielka firmy Kerry Rowe Design, projektantka kolorów, materiałów i wykończeń.

O Kerry Rowe

Kerry Rowe od 25 lat zajmuje się szeroko pojętym badaniem świata kolorów, materiałów i wykończeń, od filozofii i percepcji po projektowanie i produkcję. Jako konsultant pomaga swoim klientom opracowywać strategie w zakresie doboru kolorów, materiałów i wykończenia odpowiednio do ich zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb. Jej szerokie doświadczenie zawodowe obejmuje kreowanie palet kolorystycznych, stylizację materiałów, prognozowanie trendów, projektowanie salonów wystawowych oraz zarządzanie produktami i projektami. Kerry jest z natury osobą ciekawą świata, spostrzegawczą i uważną. Potrafi umiejętne równoważyć potrzeby biznesowe z estetyką różnych kontekstów kulturowych.

 
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt