select
Electric actuator solutions for pergolas

PergolE

rozwiązania na bazie siłowników liniowych dla pergoli

- Wygodna obsługa dzięki rozwiązaniom systemowym

​ Prosta regulacja zacienienia na potrzeby uzyskania pełnego komfortu to kluczowy parametr oceny przydatności pergoli z punktu widzenia potrzeb klientów. Pergole służą przede wszystkim do zapewnienia komfortu przebywania na zewnątrz w warunkach silnego natężenia światła słonecznego.

Użytkownik pergoli powinien mieć możliwość regulacji położenia zasłon w szybki i prosty sposób za naciśnięciem przycisku na pilocie, ręcznym panelu obsługowym czy w aplikacji w smartfonie.

Systemy TECHLINE® to wysokiej jakości rozwiązania na bazie elektrycznych siłowników liniowych o minimalnych potrzebach serwisowych do sterowania pergolami z wieloma opcjami obsługi, zapewniające swobodę dostosowania produktów do potrzeb klientów.

W ofercie LINAK znaleźć można kompletne rozwiązania systemowe odznaczające się prostym montażem, minimalnymi potrzebami serwisowymi oraz możliwością bezpośredniej zabudowy w pergoli. Zapewniają one niski poziom hałasu, niewielkie zużycie energii oraz odporność na nawet najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Systemy te przystosowane są do błyskawicznego podłączania i są niezwykle proste w montażu. Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem montażu.


Szeroki wybór opcji obsługi obejmujących: sterowanie za pomocą pilotów, paneli obsługowych oraz aplikacji w smartfonie z wykorzystaniem technologii Bluetooth.

Więcej na temat rozwiązań systemowych TECHLINE można znaleźć tutaj.

Aby uzyskać szczegółowe parametry techniczne i poznać jeszcze więcej rozwiązań siłownikowych na potrzeby pergoli skontaktuj się z LINAK TECHLINE.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURATOR PRODUKTÓW TECHLINE
Znajdź siłownik przemysłowy LINAK dostosowany do Twoich potrzeb
Wybierz siłownik »

Co to jest Siłownik Liniowy
Elektryczny siłownik liniowy jest urządzeniem, które przekształca rotacyjny…
Aplikacje Segmentu TECHLINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu TECHLINE.
Test Siłownika
Skrajnie wysokie i niskie temperatury, ekspozycja na działanie substancji chemicznych i soli…
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania