select
Rozwiązania na Bazie Siłowników Liniowych dla Podajników

podajniki

Rozwiązania na bazie siłowników liniowych dla podajników

- Precyzja, szeroki zakres regulacji oraz prosta obsługa

W podajnikach kluczowe znaczenie mają precyzyjna i wydajna regulacja oraz prosta obsługa. Podajniki to najczęściej maszyny wchodzące w skład linii produkcyjnej, dlatego muszą zapewniać precyzję i niezawodność z myślą
o sprawnym przebiegu produkcji i ograniczeniu przestojów.

Oprócz prostej regulacji i obsługi podajników ogromne znaczenie mają także wydajność, prosty przebieg oraz niski koszt ich produkcji, prowadzonej z wykorzystaniem prostych systemów, które odznaczają się łatwym montażem
i łatwą integracją z układami sterowania.

Rozwiązania siłownikowe TECHLINE® oferują najwyższej klasy bezobsługowy elektryczny napęd liniowy dla podajników. Odznaczają się prostą instalacją oraz integracją z układami sterowania. Obsługa i regulacja systemu siłowników przebiegają w prosty i wydajny sposób.

W rezultacie klient uzyskuje przyspieszenie i usprawnienie przebiegu produkcji maszyny, która odznacza się wygodną obsługą, prostą budową oraz najwyższą niezawodnością eksploatacji w warunkach mniejszej liczby przestojów. 

To wszystko w połączeniu z mniejszym zużyciem energii czyni rozwiązania siłownikowe przyjazną dla środowiska i tanią w eksploatacji alternatywą dla rozwiązań hydraulicznych w podajnikach.

W typowym podajniku siłowniki zapewniają wiele korzyści:
  • Regulacja wysokości podawania
  • Wprowadzanie elementów do maszyny
  • W większych maszynach napęd równoległy umożliwia połączenie regulacji wysokości i wprowadzania poszczególnych elementówW ofercie segmentu TECHLINE znaleźć można szeroki wybór elastycznych systemów siłowników, z których każdy zapewnia najkorzystniejszy stosunek ceny do wydajności wynikający z prostego montażu i serwisowania, a także najwyższej niezawodności.

Skontaktuj się z LINAK TECHLINE, aby uzyskać szczegółowe parametry techniczne i poznać jeszcze więcej rozwiązań siłownikowych dla podajników oraz innych rozwiązań w segmencie automatyki przemysłowej.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURATOR PRODUKTÓW TECHLINE
Znajdź siłownik przemysłowy LINAK dostosowany do Twoich potrzeb.
Wybierz Siłownik »

Co to jest Siłownik Liniowy
Elektryczny siłownik liniowy jest urządzeniem, które przekształca rotacyjny…
Aplikacje Segmentu TECHLINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu TECHLINE.
Zalety Siłowników
Ruch wykonywany przez innowacyjne systemy siłowników elektrycznych daje wiele możliwości...
Test Siłownika
Skrajnie wysokie i niskie temperatury, ekspozycja na działanie substancji chemicznych i soli…
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania