select
Linear Actuator Solutions For Textile Machines

maszyny włókiennicze

ROZWIĄZANIA NA BAZIE SIŁOWNIKÓW LINIOWYCH DLA MASZYN WŁÓKIENNICZYCH

- Przede wszystkim precyzja i niskie koszty

Precyzja działania i niskie koszty eksploatacji maszyn włókienniczych mają kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstw, które stawiają na niezwykle istotną
w tej branży konkurencyjność cenową.

Oprócz precyzji działania i wydajności pracy samych maszyn ogromne znaczenie mają także wydajność, prosty przebieg oraz niski koszt ich produkcji, prowadzonej z wykorzystaniem prostych systemów, które odznaczają się łatwym montażem i łatwą integracją z układami sterowania.

Systemy siłowników TECHLINE® oferują najwyższej klasy bezobsługowy elektryczny napęd liniowy dla maszyn włókienniczych, zapewniając jednocześnie prosty montaż i bezproblemową integrację z układami sterowania.

Prosta integracja w połączeniu z łatwą obsługą, elektroniczną kontrolą położenia z wykorzystaniem czujnika Halla oraz bezobsługową eksploatacją oznaczają skrócenie czasu montażu, a także obniżenie kosztów i wzrost niezawodności eksploatacji.

W rezultacie klient uzyskuje przyspieszenie przebiegu produkcji maszyny, która odznacza się prostą budową oraz niskim kosztem i najwyższą niezawodnością eksploatacji w warunkach mniejszej liczby przestojów, niższych kosztów utrzymania oraz większej elastyczności.

To wszystko w połączeniu z mniejszym zużyciem energii czyni rozwiązania siłownikowe przyjazną dla środowiska i tanią w eksploatacji alternatywą dla rozwiązań pneumatycznych w maszynach włókienniczych.

W typowej maszynie włókienniczej siłowniki zapewniają wiele korzyści:
  • Podnoszenie i opuszczanie kołyski w celu usprawnienia wymiany roli z materiałem
  • Poprzeczna regulacja ustawienia kołyski na potrzeby zapewnienia precyzji układania materiału z myślą o ograniczeniu strat


W ofercie segmentu TECHLINE znaleźć można szeroki wybór elastycznych systemów siłowników, z których każdy zapewnia najwyższy stosunek ceny do wydajności wynikający z prostego montażu i serwisowania, a także najwyższej niezawodności.

Skontaktuj się z LINAK TECHLINE aby uzyskać szczegółowe parametry techniczne i poznać jeszcze więcej rozwiązań siłownikowych dla maszyn włókienniczych oraz innych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURATOR PRODUKTÓW TECHLINE
Znajdź siłownik przemysłowy LINAK dostosowany do Twoich potrzeb
Wybierz siłownik »

Co to jest Siłownik Liniowy
Elektryczny siłownik liniowy jest urządzeniem, które przekształca rotacyjny…
Aplikacje Segmentu TECHLINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu TECHLINE.
Test Siłownika
Skrajnie wysokie i niskie temperatury, ekspozycja na działanie substancji chemicznych i soli…
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania