select
Linear Actuator Solutions for Forage Harvesters

Sieczkarnie samojezdne

rozwiązania z zastosowaniem siłowników do sieczkarni samojezdnych

Aby móc uzyskać oczekiwaną wydajność zbioru roślin pastewnych, konieczne jest dysponowanie maszyną, która oferuje możliwość prostej i szybkiej regulacji ustawienia poszczególnych narzędzi.
Jednak zbiór i rozdrabnianie roślin pastewnych to ciężkie prace wymagające zastosowania niezawodnego sprzętu, który jest w stanie wytrzymać wiele dni pracy pod ogromnymi obciążeniami.

Systemy siłowników elektrycznych TECHLINE® to gwarancja niezawodności
i trwałości przy siłach do 10 000 N. To także pewność najwyższej dokładności pozycjonowania oraz wygodnej obsługi.


Właśnie dlatego siłowniki elektryczne stanowią najlepszy wybór pod kątem wielu rozwiązań wykorzystywanych w sieczkarniach samojezdnych.
  • Regulacja wysokości podbieracza – z myślą o zapewnieniu optymalnych parametrów pracy i podniesieniu wydajności

  • Regulacja osi kół przystawki – z myślą o możliwości zmiany ustawienia w celu uzyskania wyższej wydajności

  • Regulacja wyrzutnika – z myślą o usprawnieniu pracy i podniesieniu wydajności

  • Wbudowany mechanizm ostrzenia noży – z myślą o usprawnieniu konserwacji i wyeliminowaniu przestojów serwisowych związanych z koniecznością naostrzenia noży

  • Regulacja klepiska – z myślą o podniesieniu wydajności zbiorów


Rozwiązania siłownikowe TECHLINE nadają się do integracji z innymi układami sterowania, co oznacza możliwość zmechanizowania praktycznie dowolnego ruchomego elementu wyposażenia i wprowadzenia obsługi z kabiny operatora, która staje się wygodniejszym, bardziej ergonomicznym i mniej uciążliwym miejscem pracy.

W porównaniu z urządzeniami hydraulicznymi rozwiązania elektryczne są prostsze w instalacji i prawie nie wymagają konserwacji w całym swoim niezwykle długim okresie eksploatacji. Nie zawierają także awaryjnych elementów, takich jak węże i pompy. Bardzo ważnym zagadnieniem są korzyści ekologiczne związane z niskim zużyciem energii oraz wyeliminowaniem wycieków oleju.

Skontaktuj się z LINAK TECHLINE, aby uzyskać szczegółowe parametry techniczne i poznać jeszcze więcej rozwiązań siłownikowych na potrzeby sieczkarni samojezdnych oraz innych maszyn rolniczych.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURATOR PRODUKTÓW TECHLINE
Znajdź siłownik przemysłowy LINAK dostosowany do Twoich potrzeb. 
Wybierz siłownik »