select
Linear Actuator Solutions for Seeding Machines

siewniki

rozwiązania z zastosowaniem siłowników do siewników

We współczesnym rolnictwie z pozoru drobne zagadnienia, na przykład dobór właściwej ilości nasion, może mieć ogromne znaczenie dla rentowności produkcji.

Dzisiejszy model produkcji rolnej w niczym nie przypomina metod znanych z przeszłości. Jedno pozostało bez zmian: wpływ gleby i warunków pogodowych. Prace prowadzone są nadal w ciężkich warunkach – w obłokach pyłu i kurzu oraz w błocie.

To własnie dlatego elektryczne rozwiązania z zastosowaniem siłowników TECHLINE® tak dobrze sprawdzają się w siewnikach. Zapewniają prostą i precyzyjną regulację oraz brak konieczności konserwacji w nawet najbardziej wymagających warunkach.

Oferta produktowa TECHLINE obejmuje rozwiązania z wykorzystaniem siłowników na potrzeby wielu zastosowań w siewnikach.
  • Regulacja położenia znaczników – z myślą o większej wydajności
  • Otwieranie pokrywy – z myślą o wygodzie i prawidłowej pracy
  • Znakowanie bruzd – zapewniające bardziej precyzyjne wyznaczanie obszarów prowadzenia wysiewu
  • Regulacja ilości nasion – zapewniająca optymalizację nanoszenia z myślą o wyeliminowaniu strat i uzyskaniu jak najwyższych plonów
  • Zaawansowane sterowanie – systemy siłowników mogą zostać zintegrowane z innymi układami sterowania z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności

W porównaniu z urządzeniami hydraulicznymi rozwiązania bazujące na siłownikach elektrycznych TECHLINE są prostsze w instalacji i nie zawierają awaryjnych elementów. Brak węży i pomp oznacza brak ryzyka wystąpienia niebezpiecznych wycieków oleju. Dodatkowymi atutami są: niskie zużycie energii oraz brak konieczności zapewnienia konserwacji.

Skontaktuj się z LINAK TECHLINE, aby uzyskać szczegółowe parametry techniczne i poznać jeszcze więcej rozwiązań siłownikowych na potrzeby siewników oraz innych maszyn rolniczych.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURATOR PRODUKTÓW TECHLINE
Znajdź siłownik przemysłowy LINAK dostosowany do Twoich potrzeb.
Wybierz siłownik »