select
 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Poniższa polityka prywatności dotyczy korzystania ze strony  należącej do LINAK A/S ("LINAK"). Prosimy o dokładne zapoznanie się z polityką ochrony danych oraz o opuszczenie strony w przypadku braku akceptacji zasad polityki.

Kim jesteśmy
LINAK to międzynarodowe przedsiębiorstwo i światowy lider wśród producentów elektrycznych siłowników liniowych. Obecnie firma posiada przedstawicielstwa w postaci oddziałów oraz dystrybutorów w kilkunastu krajach świata. Aby zapoznać się z listą organizacji współpracujących z grupą LINAK, kliknij: oddziały i dystrybutorzy LINAK.

Ochrona danych osobowych
Firma LINAK wykorzystuje i przetwarza dane zgodnie z przepisami duńskiej ustawy o ochronie danych.

LINAK traktuje zgromadzone przez siebie informacje jako poufne i nie przekazuje ich stronom trzecim spoza organizacji współpracujących z grupą LINAK. Bez zgody użytkownika zgromadzone informacje nie będą także wykorzystywane w celach marketingowych, np. na potrzeby reklam rozsyłanych drogą elektroniczną.

Firma LINAK gromadzi informacje przekazane jej za pośrednictwem formularza kontaktowego na potrzeby przetwarzania uwag, pytań i sugestii użytkowników. Informacje zdobyte tą drogą będą przekazywane wyłącznie organizacjom współpracującym z grupą LINAK.

Firma LINAK korzysta z tzw. ciasteczek, tj. niewielkich plików tekstowych wysyłanych przez serwer LINAK do przeglądarki użytkownika. Pliki te są zwykle automatycznie zwracane do firmy LINAK i zawierają informacje dotyczące:

  • przeglądanych stron witryny oraz czasu przeglądania,
  • typu przeglądarki użytkownika,
  • typu systemu operacyjnego użytkownika,
  • adresu IP użytkownika,
  • ewentualnej nazwy użytkownika.

Informacje te są wykorzystywane w celach związanych z funkcjonowaniem strony oraz w celach statystycznych. Mogą także zostać wykorzystane w ramach poprawy szaty graficznej oraz funkcjonalności strony. W przeglądarce można wprowadzić ustawienia, które spowodują akceptację wszystkich ciasteczek, wysłanie powiadomienia o pobraniu ciasteczka lub odrzucenie wszystkich ciasteczek. W przypadku odrzucenia ciasteczek niektóre obszary strony mogą być niedostępne.

W przypadku subskrypcji biuletynu gromadzone będą informacje przekazane przez użytkownika dokonującego subskrypcji, np. imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz adres e-mail. Informacje te są wykorzystywane automatycznie do celów związanych z dystrybucją biuletynu oraz do celów statystycznych. Do listy subskrybentów będą miały dostęp tylko wybrane osoby z personelu grupy LINAK. W przypadku rezygnacji z subskrypcji zgromadzone informacje mogą zostać zachowane na okres jednego roku i wykorzystane do celów statystycznych oraz na potrzeby przetwarzania uwag, pytań i sugestii użytkowników. Na żądanie użytkownika informacje zostaną natychmiast usunięte.

W przypadku zamówień materiałów firmy LINAK, np. broszur oraz specyfikacji technicznych, składanych za pośrednictwem strony internetowej zgromadzone tą drogą informacje zostaną natychmiast usunięte po wysłaniu materiałów.

W razie pytań dotyczących przetwarzania danych użytkownika lub w przypadku chęci zgłoszenia żądania usunięcia bądź sprostowania informacji prosimy o kontakt z firmą LINAK.

(Ostatnia aktualizacja: czerwiec 2009 r.)

 

Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Nasze Wartości
Dostarczamy innowacyjne systemy siłowników, które poprawiają jakość życia ludzi.
Polityka Firmy
Szanujemy człowieka i życie - zobowiązanie to znajduje odzwierciedlenie w naszej polityce.