select
 

Elegancka i wytrzymała konstrukcja oraz niewielkie rozmiary. Oto nowy siłownik liniowy LA20

Kompaktowe rozmiary nowego siłownika LA20 sprawiają, że jest on odpowiedni do wielu najróżniejszych zastosowań w branży opieki medycznej.

Product News:  11 lipca 2018
LA20

Model LA20 to niewielki siłownik liniowy opracowany pod kątem pracy w trudnych warunkach we współczesnej branży medycznej, w której istnieje zapotrzebowanie na rozwiązania zapewniające napęd w warunkach ograniczonej ilości wolnej przestrzeni i określonych wymagań konstrukcyjnych. Duży jak na siłownik liniowy tej wielkości udźwig (do 2500 N przy pchaniu) stanowi gwarancję wydajności i doskonałych walorów użytkowych. Siłownik ten stanowi odpowiedź na potrzeby związane ze wzrostem wagi pacjentów i zwiększeniem zapotrzebowania na ergonomię w środowisku pracy.

Ze względu na kompaktową konstrukcję model LA20 może zostać z łatwością dopasowany do każdego zastosowania w branży opieki medycznej w warunkach ograniczonej ilości wolnej przestrzeni lub zapotrzebowania na niewielkie rozmiary. Dodatkowym ułatwieniem jest wymienny kabel.   

LA20 to mocny i niezawodny siłownik liniowy z sygnałem zwrotnym położenia i elektrycznym zatrzymaniem w położeniu krańcowym. Parametry te zapewniają stabilność i niezawodność działania oraz długą żywotność urządzenia, a także bezpieczeństwo zarówno dla producenta wyposażenia oraz personelu medycznego, jak i dla pacjenta.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 11 lipca 2018 08:19