select
 

Zaproponuj swoim klientom opcję cyfrowej obsługi

Zastosowanie systemu siłowników LINAK w meblach wypoczynkowych pozwala na zaoferowanie klientom trzech sposobów cyfrowej obsługi.

Product News:  16 maja 2018
Aplikacje na urządzenia mobilne szybko zyskują na popularności, a klienci pozytywnie reagują na ten trend – podobnie zresztą jak my w LINAK. To właśnie z tego powodu opracowaliśmy: standardową aplikację LINAK Bed Control, opcję pozwalającą na spersonalizowanie aplikacji Bed Control oraz pakiet Software Development Kit (SDK) pozwalający na stworzenie własnej unikalnej aplikacji.
 


Każdy system LINAK do łóżek wypoczynkowych z siłownikiem TWINDRIVE TD4 lub adapterem Bluetooth® umożliwia wykorzystanie opcji cyfrowej obsługi. Twoi klienci już wykorzystują smartfony lub inne urządzenia mobilne do wykonywania najróżniejszych codziennych czynności – dlaczego nie zaoferować im także możliwości prowadzenia regulacji napędów łóżka?

Oto trzy dostępne opcje:

Aplikacja LINAK Bed Control: wystarczy skierować klienta do aplikacji LINAK Bed Control App. Jest ona dostępna bezpłatnie w sklepach z aplikacjami.

Personalizacja aplikacji Bed Control: zaprezentuj swoją markę za pomocą własnej aplikacji w sklepach
z aplikacjami. Pozwól nam zrobić resztę – wystarczy wybierać kolor tła, logo i odsyłacze do produktów, aby spersonalizować aplikację Bed Control. Zbuduj znajomość swojej marki wśród klientów w trzech prostych krokach.

Pakiet Software Development Kit (SDK): dostosuj aplikację do swoich indywidualnych potrzeb. Mając do swojej dyspozycji pakiet LINAK SDK i programistę aplikacji, możesz zaoferować swoim klientom własne, szyte na miarę rozwiązanie. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat różnych produktów cyfrowych LINAK, w tym o pakiecie SDK, lub uzyskać naszą pomoc w realizacji Twojego pomysłu, skontaktuj się z lokalnym biurem LINAK.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 16 maja 2018 08:10