select
 

Dwie nowe skrzynki kontrolne z serii CO

Wprowadzenie przez LINAK do sprzedaży modeli CO41 i CO71 stanowi rozszerzenie platformy skrzynek kontrolnych, do której należy także model CO61; producent może teraz łatwiej wybrać skrzynkę kontrolną odpowiadającą jego potrzebom, a nowa seria zapewnia wiele możliwości.

Product News:  20 kwietnia 2018
Dwie nowe skrzynki kontrolne z serii CO

Skrzynki kontrolne oferowane są w nowym standardzie LINAK ze stopniem szczelności IPX6 Washable DURA™ który oznacza, że urządzenia są wodoszczelne i przystosowane do mycia maszynowego w stopniu znacząco wyższym, niż przewidują aktualne normy.

Moc, liczne opcje oraz prosty montaż
CO61 i CO41 to czterokanałowe skrzynki kontrolne z technologią OpenBus™, oferujące intuicyjne zarządzanie kablami wprowadzone z myślą o wielu wariantach prostego montażu programowalnych systemów siłownikowych.

Skrzynka CO41 jest wyposażona w zasilacz impulsowy o mocy 120 W, a skrzynka CO61 – zasilacz impulsowy o mocy 200 W, co sprawia, że obie skrzynki kontrolne idealnie nadają się do szerokiej gamy zastosowań
w rozwiązaniach dla szpitali i domów opieki. 

Model CO71 jest wyposażony w zasilacz impulsowy o mocy 350 W oraz moduł Bluetooth® z obsługą technologii CO-Link™. Wprowadzenie dodatkowej skrzynki kontrolnej do systemu powoduje podwojenie liczby dostępnych kanałów oraz uzyskanie dodatkowej mocy; obsługa odbywa się za pomocą pojedynczego panelu obsługowego.  

Idealny element konfiguracji analogowej
Platforma skrzynek kontrolnych to również skrzynki CA30 i CA40 – – także ze stopniem szczelności IPX6 Washable DURA™, zabezpieczeniem przeciwzwarciowym, innowacyjnym zarządzaniem okablowaniem oraz uniwersalnym zasilaczem. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiemu ciężarowi oferują one szeroki wybór opcji montażu.

Pomysłowy wspornik pozwala na zamocowanie skrzynek kontrolnych w różnych położeniach, a wszystkie skrzynki kontrolne mogą korzystać z zasilania awaryjnego na bazie akumulatora, jeżeli wymagają tego warunki eksploatacji. Co najważniejsze: funkcje te wyznaczają nowy standard dla produktów LINAK.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 20 kwietnia 2018 08:02