select
 

Wydłużenie sprawności zaworów w oczyszczalniach ścieków

Siłowniki LINAK są bardzo łatwe w montażu i integracji, niezawodne oraz niemal nie wymagają konserwacji. Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK może całkowicie zmienić działanie zaworów w zakładach uzdatniania wodzy i oczyszczania ścieków.

Corporate News:  11 kwietnia 2018
Wydłużenie sprawności zaworów w oczyszczalniach ścieków

Trzy proste kroki! Tyle wystarczy, aby zamontować system siłowników LINAK w zasuwie, bramie śluzy/zastawce, zaworze nożowym. Oferta LINAK obejmuje niezawodne rozwiązanie na bazie siłowników, idealne do automatyzacji zaworów w oczyszczalniach ścieków. 

Siłowniki elektryczne powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy LINAK. Są one projektowane pod kątem pracy w trudnych warunkach panujących na zewnątrz, a montaż systemu siłowników jest na tyle łatwy, że może zostać przeprowadzony przez pracowników wewnętrznych, co pozwala oszczędzić czas i zasoby.

Montaż w trzech prostych krokach
Siłowniki LINAK do oczyszczalni ścieków wyposażone są w specjalnie zaprojektowany wspornik, który ułatwia montaż. Siłownik należy zamocować do wspornika, a wspornik do zaworu. Wspornik jest przeznaczony do uniwersalnych kołnierzy ISO F07 i F10, które są powszechnie wykorzystywane w przemyśle. W dalszej kolejności należy podłączyć panel obsługowy WCU do siłownika, a następnie do zasilania i systemu SCADA. Potem wystarczy tylko ustawić pozycje otwarcia/zamknięcia na zaworze. Plug & Play™!

Wygodne w obsłudze rozwiązanie do zaworów
Łatwy samodzielny montaż sprawia, że automatyzacja zaworów ręcznych oraz wymiana siłowników przebiega szybko i bezproblemowo. Angażowanie zewnętrznych serwisantów w ogóle nie jest konieczne. Zadanie to może wykonać każdy pracownik wewnętrzny. Ponadto siłowniki LINAK zostały dokładnie przetestowane i opracowane pod kątem pracy w trudnych warunkach oraz są z założenia bezobsługowe. Krótko mówiąc: system siłowników LINAK to bardzo wygodne w obsłudze rozwiązanie do automatyzacji zaworów.
 

Szybki zwrot z inwestycji w nowe technologie

Oferta LINAK umożliwia łatwą modernizację i wymianę wyeksploatowanych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji zaworów w oczyszczalniach ścieków w oparciu o wygodny w obsłudze systemem. Koszty jego zakupu i zużycia przez niego energii są znacząco niższe w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 11 kwietnia 2018 09:26