select
 

Siłownik TD4+ zapewnia większy udźwig w przypadku łóżek z ciężkimi materacami

Wersja specjalna siłownika podwójnego LINAK TD4 do łóżek wypoczynkowych oferuje dodatkowe możliwości. Zapewniając udźwig na poziomie 6000 N, dostępny w ofercie siłowników TWINDRIVE® model TD4+ pozwala na wprowadzenie regulacji w łóżkach z większymi i cięższymi materacami.

Product News:  22 marca 2018
Przeczytaj więcej o siłowniku TD4 Advanced

Siłowniki TD4 Standard i TD4 Advanced dostępne są teraz w nowej wersji. Modele LINAK TD4+ Standard
i TD4+ Advanced pozwalają na zastosowanie flagowych produktów linii TWINDRIVE w cięższych konstrukcjach łóżek.

„Rynek stale się zmienia, a my dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie na siłowniki podwójne do dużych łóżek z ciężkimi materacami. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty modelu TD4+, który zapewniając większy udźwig, zachowuje jednocześnie doskonałe właściwości użytkowe serii TD4” – wyjaśnia Anne S. Møller, Product Manager, LINAK HOMELINE®.

Siłownik TD4+ zapewnia dostęp do wszystkich funkcji serii TD4
Wersje TD4 Standard i TD4 Advanced oferują udźwig na poziomie 4500 N. W modelu TD4+ uzyskano wartość 6000 N dla oparcia pleców, co przekłada się na pełną swobodę regulacji położenia elementów także w łóżkach z ciężkimi materacami.

Oprócz udźwigu nic innego nie uległo zmianie w porównaniu z modelem TD4. Wersja plus oferuje wszystkie dotychczasowe funkcje, w tym oświetlenie pod łóżkiem oraz mechaniczne opuszczanie awaryjne.
Tak jak do tej pory model TD4 jest wykonany w technologii PVC-Free™ i oferuje technologię LINAK ZERO™
która zapewnia niskie zużycie energii w trybie czuwania. Wbudowany moduł Bluetooth® oznacza możliwość połączenia siłownika TD4 z kilkoma pilotami bezprzewodowymi. Regulację położenia elementów łóżka można prowadzić nawet za pomocą aplikacji Bed Control.

„Model TD4+ oferuje równie łatwy montaż, który polega na przyspawaniu uniwersalnych wsporników giętych do ramy oraz na wykorzystaniu dwóch elementów zamykających do zamocowania siłownika TD4” – wyjaśnia Anne S. Møller. „Innymi słowy: model TD4+ zapewnia wszystkie wspaniałe funkcje znane ze standardowej wersji siłownika TD4, rozszerzając jednocześnie liczbę dostępnych opcji dodatkowych”.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 22 marca 2018 10:32