select
 

Ustaw wysokość biurka za pomocą aplikacji Desk Control na smartfona

Aplikacja LINAK Desk Control ™ umożliwia regulację wysokości biurka poprzez smartfona. Aplikacja synchronizuje się z panelem biurkowym i pozwala użytkownikowi na zapisanie swoich ulubionych pozycji siedząco/stojących oraz na korzystanie z wbudowanej funkcji przypomnienia.

Product News:  7 marca 2018

Reguluj wysokość biurka za pomocą aplikacji Desk Control na smartfona

Czy jesteś gotowy na przejście na technologię cyfrową? Połącz smartfona z biurkiem za pomocą aplikacji LINAK Desk Control™. Poznaj bogactwo funkcji i zdobądź motywację do tego, aby jak najwięcej korzystać ze swojego biurka do pracy siedząco-stojącej.

Aplikacje na urządzenia mobilne ułatwiają funkcjonowanie przez cały dzień. Z myślą o współczesnym pracowniku biurowym stworzyliśmy aplikację Desk Control na urządzenia z systemem Android i iOS. Aplikacja zapewnia synchronizację ustawień osobistych użytkownika (np. ulubione wysokości biurka), a więc umożliwia swobodne przemieszczanie się między biurkami z systemem LINAK kompatybilnym z aplikacją. Dysponując smartfonem, użytkownik może mieć swoje osobiste ustawienia biurka zawsze przy sobie.

Łączenie smartfona z biurkiem w technologii Bluetooth
Technologia bezprzewodowa Bluetooth® to most łączący aplikację Desk Control na urządzeniu mobilnym użytkownika z biurkiem. W zależności od rodzaju biurka użytkownik łączy się albo z pilotem
(np. zaawansowanym panelem biurkowym DPG ze zintegrowanym modułem Bluetooth) albo ze skrzynką kontrolną LINAK CBD6S za pomocą adaptera LINAK Bluetooth.

Aby móc wykorzystać smartfona do regulacji wysokości biurka, użytkownik musi tylko:

  1. Pobrać bezpłatnie aplikację Desk Control ze sklepu App Store lub Google Play
  2. Włączyć tryb Bluetooth w swoim smartfonie
  3. Uruchomić aplikację Desk Control
  4. Nawiązać połączenie z biurkiem
Aplikacja Desk control   Funkcja pamięci pozycji w trakcie pracy siedzącej/stojącej i przypomnienia
Oczywiście za pomocą aplikacji Desk Control użytkownik może zmieniać wysokość blatu swojego biurka. Ponadto może definiować i zapisywać swoje ulubione pozycje w trakcie pracy siedzącej/stojącej oraz korzystać z funkcji przypomnienia, która informuje o potrzebie zmiany pozycji ciała podczas pracy w biurze – możliwe jest ustawienie własnych interwałów lub skorzystanie ze zdefiniowanych. Aplikacja synchronizuje pozycje pamięci zapisane
w panelu biurkowym z telefonem i na odwrót. 

Automatyczny napęd dla użytkowników paneli biurkowych DPG
Jeśli w biurku zastosowano zaawansowany model pilota DPG w pełnej wersji, możliwa będzie aktywacja pracy automatycznej (Automatic drive), która ułatwia regulację wysokości biurka do pracy siedząco-stojącej. Dwukrotne odchylenie panelu DPG w górę lub w dół powoduje przemieszczenie blatu biurka do preferowanej wysokości. To samo można uzyskać za jednym dotknięciem ekranu smartfona – to bardzo proste!

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 9 marca 2018 13:02