select
 

Zachowanie dostępu do regulacji w łóżku wypoczynkowym podczas przerw w zasilaniu

Obecność siłownika TWINDRIVE LINAK TD4 w łóżku wypoczynkowym to pewność, że możliwe będzie zawsze ustawienie łóżka w najdogodniejszym położeniu – nawet w razie przerwy w zasilaniu.

Product News:  25 stycznia 2018
Posiadanie łóżka wyposażonego w system na bazie siłowników elektrycznych nie musi oznaczać, że w razie przerwy w zasilaniu użytkownik będzie musiał spędzić noc w pozycji półsiedzącej. Nic takiego się nie zdarzy jeśli napęd elektryczny zapewniają siłowniki TWINDRIVE TD4. Niezależnie od tego, czy wykorzystywany jest system TD4 Standard czy też TD4 Advanced w zestawie znajduje się klucz imbusowy, który umożliwia mechaniczne obniżenie oparcia pleców lub nóg w razie przerwy w zasilaniu.

Obejrzyj krótki film instruktażowy poniżej, aby zyskać pewność, że Twój klient ma zawsze możliwość obniżenia łóżka z siłownikiem TD4 na czas odpoczynku w nocy.

Proste mechaniczne opuszczanie

Proste rozwiązanie z wygodnym prowadzeniem
Oznaczenia ze strzałkami na siłowniku TD4 wskazują dokładnie miejsce, w którym należy użyć klucza imbusowego, a także kierunek obrotu. Samo opuszczanie przebiega sprawnie i łatwo.

Żadnych dodatkowych narzędzi 
Klucz imbusowy stanowi standardowe wyposażenie siłownika w wersji TD4 Advanced lub TD4 Standard. Oznacza to, że jest on nie tylko zawsze dostępny z produktem, ale także można go łatwo znaleźć i ponownie zamocować po zakończeniu użytkowania.
  Wszystko, czego potrzebujesz, to dołączony do zestawu klucz imbusowy.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 25 stycznia 2018 07:59