select
 

Nowa kolumna podnosząca DL19 dla stanowisk roboczych oferuje siłę pchania na poziomie 1200 N w eleganckiej konstrukcji

W LINAK powstała wydajna kolumna podnosząca zapewniająca siłę pchania na poziomie 1200 N. Ta wersja siłownika DL19 nadaje się doskonale do wykorzystania w ciężkich stanowiskach roboczych, w których istnieje dodatkowo zapotrzebowanie na atrakcyjny wygląd.

Product News:  18 stycznia 2018
Nowa kolumna podnosząca DL19 dla stanowisk roboczych oferuje siłę pchania na poziomie 1 200N w eleganckiej konstrukcji

Nowa kolumna podnosząca DESKLIFT™ 19 w wariancie o sile 1200 N wzbogaci ofertę kolumn podnoszących dla przemysłowych stanowisk roboczych. Odkryj swobodę projektowania ergonomicznych stanowisk roboczych zwiększających wydajność pracy i usprawniających logistykę.


Poprawa ergonomii może być kluczowym składnikiem polepszania warunków prowadzenia produkcji przemysłowej. Tam, gdzie z tego samego stanowiska korzysta kilka osób, które muszą podnosić ciężkie przedmioty, stanowiska robocze z regulacja wysokości ułatwiają zadbanie o optymalną pozycję ciała podczas pracy. 

Zapewnienie pracownikom optymalnej pozycji ciała w trakcie pracy oznacza poprawę nie tylko ergonomii,
ale także warunków pracy, co przekłada się na zmniejszenie liczby dni nieobecności spowodowanej chorobą.

Odkryj naszą szeroką ofertę kolumn podnoszących o dużym udźwigu
Właśnie rozszerzyliśmy naszą ofertę kolumn podnoszących do ciężkich biurek. W ofercie znalazła się 3-częściowa kolumna podnosząca DL19 dostępna także w wersji o zwiększonej sile do 1200 N. Oferowana jest w eleganckiej konstrukcji o kwadratowym przekroju z obudową silnika i niewidocznymi okładzinami ślizgowymi. Urządzenie zapewnia szerokie możliwości projektowania stanowisk roboczych.

Oprócz nowej kolumny DL19 w wersji o sile 1200 N do stworzenia stanowiska roboczego wykorzystać można także: klasyczną kolumnę podnoszącą DL1A z prowadnicą kulową, kolumnę liniową o dużym udźwigu DL2 oraz kolumnę z obudową silnika DL6 o prostokątnym przekroju.

Wysoki poziom stabilności i maksymalna trwałość

Wszystkie kolumny podnoszące LINAK zostały poddane rygorystycznym próbom mającym na celu potwierdzenie najwyższego poziomu ich trwałości. Zapewniają one pełną niezawodność i bezobsługową eksploatację w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach i przy dużych obciążeniach.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 18 stycznia 2018 12:15