select
 

Modernizacja analogowego systemu siłownikowego do standardu OpenBus™ na targach Arab Health 2018

Firma LINAK weźmie udział w targach Arab Health, które odbędą się w styczniu 2018 r. w Dubaju (ZEA). W tym roku chcemy zaprezentować nowy system na bazie technologii OpenBus™, stworzony z myślą o klientach poszukujących sposobu na modernizację swoich analogowych rozwiązań.

Corporate News:  10 stycznia 2018
Arab Health

Dla klientów z sektora opieki medycznej poszukujących systemu na bazie siłowników elektrycznych, oferującego z jednej strony wysoką jakością, a z drugiej – niski koszt zakupu, przygotowaliśmy zupełnie nowe rozwiązanie w dziedzinie regulacji.

Osoby odwiedzające targi Arab Health w Dubaju będą miały okazję zapoznać się jako pierwsze z nowym rozwiązaniem stworzonym z myślą o klientach, którzy pragną zmodernizować swój system analogowy, a tym samym sięgnąć po liczne korzyści, jakie zapewnia zastosowanie magistrali komunikacyjnej.

Na stoisku SA.F59 na terenie Dubai International Convention and Exhibition Centre będzie można przekonać się, że nawet najprostsza modernizacja systemu analogowego do standardu OpenBus™ przynosi usprawnienie produktów, a tym samym wiele korzyści biznesowych. 

Do zobaczenia na miejscu. Wspólnie możemy poprawić jakość życia wielu osób. 
 

 Rozwiązania w technologii OpenBus™

Wykorzystanie protokołów komunikacyjnych do regulacji w sprzęcie szpitalnym to sprawdzony sposób na zwiększenie wydajności pracy personelu medycznego oraz podniesienie poziomu komfortu pacjentów.

W LINAK wiemy to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w opracowywaniu siłowników do zastosowań medycznych, takich jak łóżka szpitalnepodnośniki pacjenta czy leżanki zabiegowe.

O targach Arab Health
Arab Health to największa wystawa dla branży medycznej w regionie MENA. Targi odbędą się w dniach od 29 stycznia do 1 lutego 2018 r. i weźmie w nich udział 100 tys. specjalistów z branży medycznej
z prawie 70 krajów. 

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 10 stycznia 2018 08:24