select
 

Rozszerzenie oferty baterii LINAK o akumulator litowo-jonowy BAJL o pojemności 4,5 Ah

Bateria litowo-jonowa LINAK z serii BAJL to idealne rozwiązanie do najróżniejszych zastosowań związanych z regulacją w sektorze opieki medycznej, w tym w podnośnikach pacjenta. Bateria litowo-jonowa BAJL o pojemności 4,5 Ah zapewnia rozszerzenie zakresu dostępnych opcji i nadaje się do każdego zastosowania.

Product News:  10 stycznia 2018

Rozszerzenie oferty akumulatorów LINAK o akumulator litowo-jonowy BAJL o pojemności 4,5 Ah

Wprowadzenie do sprzedaży nowej baterii (o dwukrotnie większej pojemności w porównaniu z poprzednikiem: akumulatorem litowo-jonowym BAJL o pojemności 2,25 Ah) oznacza zwiększenie liczby dostępnych opcji napędu na potrzeby regulacji w sprzęcie medycznym.

Seria akumulatorów LINAK BAJL została rozszerzona o akumulator o pojemności 4,5 Ah. Wprowadzenie nowego akumulatora BAJL obok modelu o pojemności 2,25 Ah jako nowego źródła zasilania daje producentom sprzętu szpitalnego i medycznego szersze możliwości wprowadzania napędu w zasilanych dotąd za pomocą kabli rozwiązaniach, takich jak podnośniki pacjenta.

LINAK® BAJL to seria akumulatorów litowo-jonowych oferujących większą niezawodność w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami kwasowo-ołowiowymi. 

Do najważniejszych atutów akumulatorów BAJL należą: gwarancja stałej prędkości, niewielki ciężar, długa żywotność oraz bardziej przyjazna dla środowiska konstrukcja w porównaniu z odpowiednikami kwasowo-ołowiowymi.  
  Zalety akumulatorów litowo-jonowych LINAK z punktu widzenia eksploatacji sprzętu medycznego

Akumulatory litowo-jonowe zapewniają optymalizację procesów oraz poprawę ergonomii pracy personelu medycznego we wszystkich zakątkach świata. Aby dowiedzieć się więcej na temat akumulatorów z serii BAJL, odwiedź stronę produktu lub zapoznaj się z treścią artykułu: “BAJL – lekki akumulator zapewniający niezawodność i wysokie parametry użytkowe”.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 12 stycznia 2018 13:09