select
 

Identyfikacja wizualna firmy w aplikacji Bed Control

Modyfikuj wygląd aplikacji Bed Control zgodnie z własnymi potrzebami! Teraz możliwe jest spersonalizowanie wyglądu aplikacji Bed Control na podstawie identyfikacji wizualnej firmy, co ma na celu budowanie rozpoznawalności marki za pomocą logo, kolorów i odsyłaczy.

Corporate News:  10 stycznia 2018
Wyobraź sobie, że w czasie zmiany położenia elementów łóżka wypoczynkowego za pomocą aplikacji Bed Control, klient zawsze widzi Twoje logo i barwy firmowe, a gdy chce dowiedzieć się więcej na temat aplikacji lub produktu, jest przekierowywany na wybraną przez Ciebie stronę internetową. Właśnie takie korzyści oferuje LINAK.

Spersonalizuj swoje logo, kolory i odsyłacze

Personalizacja aplikacji Bed Control, to doskonały sposób na budowanie rozpoznawalności marki wśród klientów poprzez dostosowanie wyglądu aplikacji do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Krótko mówiąc:
dla klienta będzie jasne, kto wyprodukował łóżko i komu zawdzięcza komfort, którego doświadcza.

Aplikacja Bed Control oferuje podstawowe funkcje pilota, Bluetooth, ale teraz możesz także dostosować ją do potrzeb swojej marki. Opcje personalizacji obejmują:

  • Umieść swoje logo: zmień logo w wyglądzie aplikacji.

  • Zmień kolor tła. Tekst i grafiki pozostaną białe.

  • Odsyłacze: na karcie informacji (About) dostępne są dwie sekcje: informacji o produkcie i wsparcia. W tym miejscu możesz dodać odsyłacze do wybranych treści.    
   Spersonalizuj swoje logo, kolory i odsyłacze

Wygoda obsługi i możliwość personalizacji
W tym roku aplikacja Bed Control otrzymała nowy interfejs odznaczający się bardziej nowoczesnym wyglądem i wygodniejszą obsługą. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. Użytkownik ma możliwość spersonalizowania wyglądu.Od czego zacząć?


Tylko kilka kroków dzieli Cię od zaprezentowania marki Twoim klientom. Skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK, aby dowiedzieć się więcej na temat modyfikacji wyglądu aplikacji. 
  Kto jest właścicielem spersonalizowanej aplikacji?

To Ty jesteś pełnoprawnym właścicielem aplikacji. Oznacza to, że to w Twojej gestii pozostaje udostępnienie aplikacji w sklepach App Store i Google Play.Bądź zawsze na bieżąco!

Aplikacja Bed Control to stale rozwijany produkt. Nie przegap żadnych dostępnych aktualizacji. 

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 10 stycznia 2018 14:34