select
 

Jeszcze więcej opcji po połączeniu siłownika TD4 Advanced i skrzynki CBH Advanced

Połączenie siłownika TD4 Advanced i skrzynki CBH Advanced to rozwiązanie przeznaczone na rynek łóżek luksusowych, których nabywcy oczekują jeszcze większej liczby funkcji.

Product News:  4 sierpnia 2017
CBH Advanced

Siłownik TD4 Advanced umożliwia projektowanie luksusowych łóżek pełnych różnorodnych funkcji. Siłownik TWINDRIVE TD4 Advanced oferuje wiele korzyści: Elegancka i zgrabna konstrukcja, przyjemnie niski poziom hałasu, regulacja prędkości, oświetlenie pod łóżkiem, mechaniczne opuszczanie awaryjne oraz technologia Bluetooth®, a także kilka pozycji pamięci – wszystko to w jednym produkcie.

Jednak dodanie skrzynki kontrolnej CBH Advanced do siłownika TD4 Advanced daje możliwość wzbogacenia łóżka wypoczynkowego o kolejne funkcje. Na przykład: po wprowadzeniu siłownika LA40 istnieje możliwość uzyskania oddzielnej regulacji oparcia pleców i nóg. Wraz ze skrzynką CBH Advanced, można dodawać akcesoria, w tym mechanizm masażu czy oświetlenie w formie listwy z diodami LED pod łóżkiem.

A TD4 Advanced and CBH Advanced system with the options of actuators and accessories.

Prosty w obsłudze i kompaktowy system
Tworząc system TD4 Advanced, zadbaliśmy o to, aby był prosty w montażu, a jednocześnie kompaktowy – nawet pomimo jego zaawansowanych możliwości. Dzięki temu do przeprowadzenia montażu skrzynki CBH Advanced do siłownika TD4 Advanced potrzeba zaledwie dwóch śrub. Oznacza to także, że nie jest konieczne mocowanie skrzynki CBH Advanced do ramy łóżka – skrzynkę przykręca się śrubami do obudowy siłownika TD4.

Więcej na temat możliwości, jakie oferuje system TD4 Advanced można przeczytać na naszej stronie internetowej.
TD4 Advanced LA40 LED Light Rail Silnik Mechanizmu Masażu CBH Advanced

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 4 sierpnia 2017 07:01