select
 

Koncepcja CO-Link™ na potrzeby wielokanałowego systemu z siłownikiem dla sektora opieki medycznej

Nowa konfiguracja systemowa LINAK umożliwia producentom zaawansowanych rozwiązań dla sektora opieki medycznej dostarczanie złożonych rozwiązań na bazie siłowników z nawet ośmioma kanałami i obsługą za pomocą pojedynczego pilota.

Corporate News:  21 czerwca 2017
Na całym świecie rośnie zapotrzebowanie na coraz bardziej zaawansowaną, precyzyjną i niezawodną regulację w rozwiązaniach dla sektora opieki medycznej. Coraz bardziej zaawansowane techniki zabiegowe wymagają wykorzystania coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych. Współczesne fotele i stoły rentgenowskie czy stoły chirurgiczne muszą często obracać się w różnych płaszczyznach.

Więcej opcji bez dodatkowych kosztów
Nowa koncepcja LINAK CO-Link™ rozszerza zakres dostępnych opcji wykorzystania systemów na bazie siłowników elektrycznych. Pozwala ona na stworzenie ośmiokanałowej konfiguracji niemal bez żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy połączyć dwie skrzynki kontrolne LINAK CO61 kablem za pośrednictwem skrzynki przyłączeniowej. Następnie należy zainstalować dedykowane oprogramowanie LINAK, aby uzyskać wielokanałowy system z siłownikiem o mocy 2 x 200W z obsługą prowadzoną za pomocą pojedynczego pilota. Oto koncepcja LINAK CO-Link™!

Prosta logistyka zaawansowanych rozwiązań
Możesz wprowadzić system obsługujący nawet osiem kanałów, bazując na tych produktach, które już masz na stanie. Poza dodatkowym przewodem i dedykowanym oprogramowaniem możesz wykorzystać te produkty LINAK, którymi już dysponujesz. Stanowi to gwarancję niższych kosztów i elastyczności w zakresie dostosowania produkcji do wymogów rynku.

Zachęcamy do odwiedzenia strony systemu lub do skontaktowania się z lokalnym przedstawicielem LINAK, aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania LINAK CO-Link™.

Koncepcja CO-Link™ zapewnia pełną kontrolę nad zaawansowanymi rozwiązaniami dla sektora opieki medycznej

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 21 czerwca 2017 12:21