select
 

Wspornik montażowy LINAK umożliwia doskonałe dopasowanie siłownika TD4 do ramy łóżka

Wprowadzając do sprzedaży siłownik TD4 TWINDRIVE, zadbaliśmy także o uniwersalny sposób montażu systemu z siłownikiem do ramy łóżka, co przyniosło znaczące uproszczenie produkcji mebli wypoczynkowych z mechaniczną regulacją.

Product News:  3 lipca 2017
Prosty montaż za pomocą uniwersalnych wsporników
Wprowadzając do sprzedaży modele TD4 Standard i TD4 Advanced zadbaliśmy także o standardowy sposób montażu siłownika TWINDRIVE do ramy łóżka. Koncepcja ta bazuje na uniwersalnym wsporniku wykorzystywanym w branży łóżek wypoczynkowych. Dzięki niemu zastosowanie sprawdzonego i znanego z wysokiej jakości siłownika TWINDRIVE LINAK TD4 jeszcze nigdy nie było równie proste.

Prosta zamiana na siłownik TD4
Uniwersalny wspornik montażowy sprawia, że model TD4 można z łatwością dopasować do ramy łóżka. Nie jest nawet konieczne modyfikowanie jej konstrukcji. Ponadto odległość pomiędzy osiami siłownika TD4 jest standardowa w branży łóżek wypoczynkowych.

Wspornik jest wytwarzany w zakładzie LINAK, co stanowi gwarancję prawidłowych wymiarów i właściwego dopasowania do konstrukcji siłownika TWINDRIVE TD4. Jeżeli jednak produkcja uniwersalnego wspornika ma być prowadzona we własnym zakładzie klienta, nie jest konieczne przystosowanie urządzeń produkcyjnych, a spawanie wspornika do ramy wykonywane jest jak dotychczas.

W efekcie wprowadzenie siłownika TWINDRIVE TD4 jako elementu wyposażenia łóżka wypoczynkowego jeszcze nigdy nie było równie proste. 

Obejrzyj film, aby przekonać się, jak łatwo przebiega montaż siłownika TD4. 
Montaż siłownika TD4 nie nastręcza żadnych trudności dzięki zastosowaniu uniwersalnego wspornika montażowego. Obejrzyj film.

Aby dowiedzieć się więcej na temat uniwersalnego wspornika montażowego LINAK oraz możliwości zastosowania siłownika TWINDRIVE TD4 w konstrukcji łóżka, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym LINAK.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 3 lipca 2017 06:23