select
 

LINAK przedstawia nowy siłownik LA33 ze zintegrowanym sterowaniem do zastosowań rolniczych

Wielu producentów aplikacji z elektryczną regulacją wykorzystywanych na przykład w rolnictwie i automatyzacji przemysłowej doskonale zna siłowniki LINAK, na przykład modele LA14, LA25 i LA36. Teraz w ofercie LINAK znalazła się nowa seria urządzeń średniej mocy.

Product News:  31 maja 2017
Nowy siłownik LA33
Przedstawiamy model LA33 – wydajny napęd średniej mocy
LINAK wprowadza do sprzedaży nowy wytrzymały siłownik. Jest nim jednostka liniowa LA33. Ten wydajny napęd o średniej mocy jest owocem 35 lat doświadczenia konstruktorów LINAK. Model LA33 sprawdza się doskonale tam, gdzie małe siłowniki nie zapewniają dostatecznej mocy, a duże siłowniki są nieodpowiednie.

Producenci maszyn przeznaczonych do eksploatacji w trudnych warunkach od razu dostrzegą cechy skłaniające do udziału w programie LINAK, którego celem jest tworzenie wytrzymałych siłowników, oraz argumenty przemawiające za sięgnięciem po model LA33.

Wspólne funkcje i opcje

Model LA33 oferuje te same przydatne funkcje co wszystkie wytrzymałe siłowniki LINAK. Rozwiązanie na bazie siłowników LA33 daje możliwość korzystania m.in. ze zintegrowanego sterowania, hallotronów ze sprzężeniem zwrotnym względnym i bezwzględnym, proporcjonalnej regulacji prędkości oraz precyzyjnego pozycjonowania w oparciu o sprzężenie zwrotne analogowe lub cyfrowe.

Zachęcamy do odwiedzenia strony produktowej siłownika LA33, aby dowiedzieć się więcej na temat funkcji siłownika.

Gruntownie przetestowany tak jak wszystkie produkty LINAK
Podobnie jak pozostałe siłowniki uczestniczące w programie model LA33 oferuje stopień szczelności IP66/IP69K, co oznacza, że wykazuje odporność na działanie silnych strumieni wody oraz ogólną zdolność do pracy w niekorzystnych warunkach przez cały okres eksploatacji.

Swój wysoki poziom wytrzymałości urządzenia LINAK zawdzięczają szeroko zakrojonym pracom przygotowawczym, ogromnemu doświadczeniu firmy oraz rygorystycznym testom.

Obejrzyj video, aby dowiedzieć się więcej. 
  Powstawanie siłownika LA33 od kuchni - LINAK TECHLINE R&D and Production

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 27 czerwca 2017 12:03