select
 

Panele biurkowe LINAK DPG – nowy sposób regulacji biurka

Do sprzedaży trafiły właśnie cztery nowe panele biurkowe nowej generacji. Rozwiązanie dostępne jest z aplikacją działającą na wszystkich najważniejszych platformach i wprowadza nową jakość do obsługi biurek z regulacją wysokości blatu.

Product News:  22 maja 2017

W ciągu zwykłego dnia pracy za dużo siedzimy i za mało się ruszamy. To typowe wyzwanie ale czy można stawić mu czoła i obrócić je w nawyk korzystania na co dzień z regulacji wysokości blatu? Z tym globalnym zjawiskiem postanowiliśmy się zmierzyć w LINAK poprzez opracowanie nowatorskiego rozwiązania, które skłoni użytkowników biurek do częstszego korzystania w nowy sposób z regulacji wysokości blatu.

Czas wstać! Przypomną nam o tym nowe panele biurkowe DPG   Czas wstać! Przypomną nam o tym nowe panele biurkowe DPG

Rozwiązanie – nowa seria innowacyjnych paneli biurkowych
Przeprowadziliśmy wnikliwe badania i skonsultowaliśmy się z ekspertami w dziedzinie projektowania behawioralnego. W oparciu o te działania opracowaliśmy rozwiązanie, które skłoni użytkowników biurek do częstszego korzystania w nowy sposób z regulacji wysokości blatu.

Tym rozwiązaniem jest nowa seria innowacyjnych paneli biurkowych DPG. Dzięki badaniom wiemy, że zakres wykorzystania regulacji wysokości blatu, w dużym stopniu zależy od panelu biurkowego, który musi:

  • Być intuicyjny
  • Motywować (poprzez przypomnienia)
  • Być obsługiwany cyfrowo
  DPG z funkcją przypomnienia

Na serię DPG składają się cztery panele biurkowe: od najprostszego z funkcją ruchu w górę i w dół aż po zaawansowany z funkcjami dodatkowymi. Wszystkie cztery panele biurkowe DPG zapewniają intuicyjną obsługę poprzez odchylenie pilota zamiast użycia przycisków, co oznacza, że w czasie regulacji blatu nie trzeba odrywać uwagi od pracy. Prościej się już nie dało! 

Z naszych badań wynika, że zastosowanie powiadomień o potrzebie zmiany pozycji na stojącą przekłada się na wzrost wykorzystania biurka w pracy. Przypomnienia są dostępne wraz z trzema panelami biurkowymi DPG w oparciu o sygnał świetlny i/lub komunikaty w aplikacji.


Cyfrowa obsługa oznacza, że dostępna jest aplikacja działająca na kilku platformach. Trzy spośród paneli biurkowych DPG oferują obsługę bezprzewodowej komunikacji Bluetooth®. Po nawiązaniu połączenia z aplikacjami Desk Control™ użytkownik otrzymuje dostęp do wielu opcji.

Synchronizacja między platformami
To prawdziwie unikalne i innowacyjne rozwiązanie zapewnia synchronizację danych pomiędzy różnymi platformami. Oznacza to, że zmiana ustawień, np. w aplikacji w telefonie, powoduje automatyczne zaktualizowanie tych samych ustawień w komputerze oraz samym panelu biurkowym.


DPG to znacznie więcej niż tylko nowy panel biurkowy – jest to platforma nieskończonych możliwości w zakresie funkcjonalności, choć zaprojektowana jako źródło imponującego zestawu standardowych funkcji. Przyczyni się ona do zmiany sposobu regulacji i korzystania z biurek z regulacją wysokości blatu.

DPG 


A simple DPG1K Advanced versions of the DPG with sophisticated features Advanced versions of the DPG with sophisticated features
A simple DPG1K Advanced versions of the DPG with sophisticated features
A simple DPG1K Advanced versions of the DPG with sophisticated features
Prosta wersja DPG1K Zaawansowane wersje panelu DPG z rozbudowanymi funkcjami

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
lub dystrybutorem.


Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia
i pracy ludzi.

Chcemy zostać światowym liderem w kluczowych obszarach naszej działalności, związanej
z produkcją innowacyjnych siłowników elektrycznych.

Updated: 3 lipca 2017 06:15